X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czop śluzowy?!
Odpowiedz

Czop śluzowy?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1407 Autorytet
    Postów: 805 892

    Wysłany: 22 lipca 2017, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi bo czytam wszędzie ale nigdzie nikt nie miał tak jak ja.
    W tamtym tygodniu myślałam że już całkowicie odszedl mi czop był on kremowo bezbarwny w dość dużej ilości tak mi wtedy wydawało. Ale od wczoraj odchodzi mi brunatny albo z krwią w ogromnej ilości aż za przeproszeniem po nogach leci. Wczoraj miałam wizytę dziś byłam w szpitalu i przy lekarzu prowadzącym i położnej podczas badania też sporo tego wyleciało. Czy to normalne że tego jest aż tak dużo? I to w dodatku z krwia? Czy też tak mialyscie? Termin mam 27 lipca położna stwierdziła że i tak nie doczekam tego terminu ale mnie nic nie jest totalna cisza, lekkie tylko pobolewania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 09:48

    201707271556.png
    200710144670.png
    70 cykl starań.... I jaki szczęśliwy :D
    Nadzieja umiera ostatnia. ..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ