X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Czy to normalne?
Odpowiedz

Czy to normalne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 12 marca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 35+2tc. Od paru dni czuje straszne rozpieranie w kroczu, aż boli mnie odbyt, do tego bol brzucha na górze, mam straszne jakby kolki (?), czasami budzi mnie to w nocy. Od 16 tygodnia macica strasznie mi się "stawiala", na szczescie wszystko poza tym bylo ksiazkowo, ale teraz nic takiego nie czuje. Między przeponą a brzuchem mam przerwe na conajmniej jeden palec. To nie za wczesnie na takie objawy? Kazda znajoma, ktora pytam odpowiada mi, ze objawy przedporodowe miala koło 38tc. Ile czasu przed porodem mialyscie podobne objawy?

    f2wl20mmurgifll8.png
  • DorotaAnna Autorytet
    Postów: 3093 2948

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie 35+5 i mam podobne objawy. Nie miałam wcześniej twardnień brzucha ani odczuwalnych skurczy bh a teraz od kilku dni- twardnienia, bolesne skurcze się zdarzają, te „kołki”, rozbieranie i nacisk na szyjkę i odbyt... u nas na kwietniówkach takie objawy już się pojawiają w tych tygodniach ciąży :)

    Inesja lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30 🧔🏻‍♂️32

    05.2018 poronienie zatrzymane 9tc
    04.2019 👶🏼
    Aktualnie 1 cs o drugie bejbisia
    13.02 ⏸️
    15.02 beta 81,5
    17.02 beta 158,4
    01.03 pęcherzyk ciążowy 1,2 cm
    15.03 CRL 1,24 cm ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ