X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Data porodu z OM a OW
Odpowiedz

Data porodu z OM a OW

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sachmet1769 Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 28 lipca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, powiedzcie mi proszę dlaczego data porodu wyznaczana z dnia ostatniej miesiączki znacznie się różni od terminu wyznaczanego z dnia ostatniej owulacji... wpisałam siobie właśnie w kalkulatorze daty porodu i wyszły mi cyrki nie z tej ziemi hehe właśnie dlatego ze była zaznaczona opcja aby wyluiczyć termin z dnia ostatniej owulacji....?? :-D

    Sachmetka
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 28 lipca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proste ;) zaznaczając by wyliczano z ostatniej miesiączki, tam jest wszystko uśrednione, a przecież nie każda kobieta ma fazę lutealną 14 dni i miesiączkę po środku cyklu ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ