X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr dosyć nisko brzuch -29tc
Odpowiedz

dosyć nisko brzuch -29tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 539 563

    Wysłany: 29 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mam takie pytanie, czy któraś z Was miała tak nisko brzuch w ciąży? ja w zasadzie mam tak od początku jak zaczął on być widoczny i nie wiem czy to dobrze czy źle. Do tego mam takie uczucie jakby moja córcia była właśnie na samym dole, bo strasznie się wypycha albo pupką albo główką i czuję taką małą okrągłą kuleczkę. Czasem aż mnie ciągnie w dole brzucha tak jakby schodziła już główką w dół. Ale przecież to za wcześnie trochę.. Jak myślicie co to oznacza?

    👧🏼🩷 Amelia 23.12.2015
    💔 cb 21.12.2023 (5tc)
    👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 5.08.2023

    👩🏻 31 l. (1993)
    👱🏼‍♂️ 44 l. (1980)

    Starania od: 12.2023

    💊 Omegamed optima start, Fertistim, Wit. C, Magnez, Cynk, Selen + Wit. E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nic nie oznacza..w tym tygodniu to normalne:-) Brzuszek obniza sie,bo maluch ląduje coraz niżej :-) Ja juz sie nie sugeruje ani obniżonym brzuchem,ani tym,ze mojej małej rączki sa juz prawie na zewnątrz :-)
    Mam koleżanki,które w 34-35tygodniu brzuch obniży sie na maxa,a urodziły w 42 niestety...
    U Ciebie jeszcze ma duuuuzo czasu :-)

    Ja mam od poczatku niżej,niż inne,a od dwóch tygodni chodzę juz z brzuchem-mam wrazenie-na udach :D
    Główka w dol byla od polowy ciazy,nawet wcześniej..i caly czas ja tam czułam przez resztę ciąży :-)
    Przyjdzie jej czas,to wyjdzie:-) Kazda z nas jest inna,wiec nie ma co sugerować sie opiniami innych,bo to niepotrzebne nakrecanie-czy dobrze,czy zle..Jedna napisze dobrze,druga zle..
    A Ty niepotrzebnie będziesz się martwić...i po co?
    Dobrze się rozwija i to jest najwazniejsze:-)
    Kazda jest inaczej zbudowana i tez martwilam sie,ze moj brzuch idzie jak piramida do przodu i ze jest niżej...ale to normalne:-) Jedna idzie wszerz,inna do przodu...jedna ma nisko,druga wysoko..:-)

    FasUla lubi tę wiadomość

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 29 września 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę tak jak Dodi - oznacza to jedynie,że grawitacja działa ;) Twoje dziecię jest tam,gdzie jest i tyle. I wcale nie oznacza to,że urodzisz przedwcześnie. Mam koleżankę,która ponad miesiąc przed terminem chodziła już z rozwarciem. Lekarka wróżyła jej szybki poród. I co? Urodziła w skończonym 41 tygodniu :) Nie ma reguły. Brzuch brzuchem, rozwarcie rozwarciem,a dzieciak jak się uprze,to nawet za nóżkę go nie wytargasz ;)

    dddodiii lubi tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 539 563

    Wysłany: 29 września 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, masz rację w 100% :) uspokoiłaś moją ciekawość hehe :) też właśnie czuję główkę i rączki gdzieś obok pęcherza bo czasem jak macha sobie nimi to aż łaskocze i zaraz zaczyna mi się chcieć siku ;P a nóżki znowu wpycha mi gdzieś pod żebra ;D

    👧🏼🩷 Amelia 23.12.2015
    💔 cb 21.12.2023 (5tc)
    👰🏻‍♀️🤵🏼‍♂️ 5.08.2023

    👩🏻 31 l. (1993)
    👱🏼‍♂️ 44 l. (1980)

    Starania od: 12.2023

    💊 Omegamed optima start, Fertistim, Wit. C, Magnez, Cynk, Selen + Wit. E
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    No tak, masz rację w 100% :) uspokoiłaś moją ciekawość hehe :) też właśnie czuję główkę i rączki gdzieś obok pęcherza bo czasem jak macha sobie nimi to aż łaskocze i zaraz zaczyna mi się chcieć siku ;P a nóżki znowu wpycha mi gdzieś pod żebra ;D
    I tak właśnie ma byc:-) prawidlowo:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ