Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Dziewczyny brzuch mi już opada
Odpowiedz

Dziewczyny brzuch mi już opada

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 64

    Wysłany: 14 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie za wcześnie?Kilka dni temu tak zaczęło mi się wydawać z góry że cypelek mojej piłeczki jest niżej, pępek do tej pory miałam strasznie ściśnięty prawie można powiedzieć zrośnięty a teraz znowu się otworzył.Dziś mama wpadła i od razu do mnie że brzuszek mam niżej. Przecież to dopiero 34 tc

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Andzia84 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 15 października 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem teraz w 35 tygodniu a od około tygodnia mam niżej brzuch. Jest łatwiej oddychać, za to trudniej chodzić i siedzieć bo Maluszek jest naprawdę nisko. Czytałam w necie że w tych tygodniach może juz się trochę obniżyć więc chyba nie świadczy to o bardzo bliskim porodzie.

    Andzia84
  • Andzia84 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 15 października 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie akurat poród może się zacząć w każdej chwili bo od 29 tygodnia mam skróconą szyjkę i codziennie skurcze przepowiadajace a do tego lekarz odstawil mi Luteinę w zeszłym tygodniu i powiedzial ze jesli do tego czasu nie urodzę to zaprasza na wizytę 26.10.

    Andzia84
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 października 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może brzuszek opadać już tak wcześnie zwłaszcza,że ciąża donoszona jest już w 37tc :) mi również już brzuszek nieznacznie opadł a jestem prawie w 36tc :)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 64

    Wysłany: 15 października 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby tylko przed 37 tc nic się nie stało a troszkę znajoma mnie przeraziła bo mówi że jej spadł tuż przed porodem a termin z usg mam kilka dni wcześniej niż z om.Ale skoro szyjka będzie zamknięta i bez skróceń to tak ma być.Każdy brzuszek chyba inny ważne że skurczy nie ma

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 15 października 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam wrażenie ze mój brzuch się obniżył . I do tego miewam lekkie bóle podbrzusza . Ale niby to normalne . Wiec bez obaw ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam nisko brzuszek juz na poltora miesiąca przed terminem...a teraz jestem po terminie :D i nie chce wyjść :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Żeby tylko przed 37 tc nic się nie stało a troszkę znajoma mnie przeraziła bo mówi że jej spadł tuż przed porodem a termin z usg mam kilka dni wcześniej niż z om.Ale skoro szyjka będzie zamknięta i bez skróceń to tak ma być.Każdy brzuszek chyba inny ważne że skurczy nie ma
    Ja miałam termin z USG na 9pazdziernik...hmmm...dzis mamy 19 :D Te terminy sa na oko,nie ma co się w to tak bardzo zagłębiać...Maja za tydzień wywoływać...

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 64

    Wysłany: 19 października 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ja miałam termin z USG na 9pazdziernik...hmmm...dzis mamy 19 :D Te terminy sa na oko,nie ma co się w to tak bardzo zagłębiać...Maja za tydzień wywoływać...
    Nosz kurczę nie strasz :D Ja mam nadzieję że ta moja aktywność w ciąży skłoni malucha do wyjścia w terminie :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 64

    Wysłany: 19 października 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czułaś jakieś skurcze ?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Nosz kurczę nie strasz :D Ja mam nadzieję że ta moja aktywność w ciąży skłoni malucha do wyjścia w terminie :)
    Aktywność? Kochana...gdybys Ty widziała jaka ja aktywna jestem do dziś :D Fakt,bylam przeziębiona i die oszczedzalam,bo bylam bardzo slaba,ale dawalam z siebie tyle ile mogłam jesli o aktywność chodzi :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    A czułaś jakieś skurcze ?
    Skurcze miałam jakbym miała rodzić jakies dwa miesiące temu...Po tygodniu tez były -ze aż uda bolały -tak byly silne...i nic...

    Czułam się tez jak na okres...i nic...
    Zbierali mi die na wymioty...latalam na kibel...i nic...
    Odpadł mi kawałek czopka...i nic...
    Bylam pewna,ze najpóźniej do konca września urodzę -wszystko na to wskazywało...doslownie wszystko-każdy tez tak mowil,ze juz na dniach...na dniach...
    Czułam małą między nogami...i nic...
    Ucisk w kroczu nieziemski...i nic...

    Wszystkie objawy przedporodowe :D
    Wiec juz jak widzę,jak dziewczyny panikują,ze zaraz urodzą,bo cos tam cos tam,to ... sama wiesz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam ostatnio,ze kobiety,które trenowaly...byly bardzo aktywne przed ciąża i w ciazy,to rodzą później,bo mięśnie miednicy itd sa mocniejsze,czy cos...Noe wiem ile w tym prawdy,ale u mnie to sie sprawdza :D

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 64

    Wysłany: 20 października 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to chyba maluch szybciej pcha się na świat :)
    Wróciłam z wizyty pani doktor przy badaniu stwierdziła:Szyjka trzyma...albo i nie bardzo :D chyba coś się skraca.A później tylko usłyszałam :Zapisuje panią na 4 tego listopada zobaczymy czy jest rozwarcie i na 18 stego o ile pani wytrzyma :P
    Byle do 37 tygodnia później niech się dzieje co chce :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ