X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Filmik teklamowy z udziałem kobiet w ciąży
Odpowiedz

Filmik teklamowy z udziałem kobiet w ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna Więcławska www.formedia.com.pl Nowa

Wysłany: 7 lutego 2020, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Film wizerunkowy i instruktażowy z udziałem kobiet w ciąży!

Poszukujemy kobiet w 7-9 miesiącu ciąży do filmów reklamowych prezentujących sprzęt medyczny.
    Prezentacja całej sylwetki oraz zbliżenia na brzuszek.
    Realizacja w lutym, lokalizacja i termin jeszcze do ustalenia. Planowany 1 dzień zdjęciowy, wynagrodzenie za udział.

Zainteresowane przyszłe mamy zapraszamy do podesłania aktualnych fotografii sylwetki oraz brzuszka, podania tygodnia ciąży i nr kontaktowego na adres: [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ