Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Imię dla chłopca
Odpowiedz

Imię dla chłopca

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lenuchna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ratunku! Termin porodu za 3 tygodnie a my nie mamy imienia dla chłopca. Co prawda nie chcieliśmy znać płci dziecka i nie wiem kogo noszę pod serduchem, ale musimy się przygotować na każdą ewentualność. Jakkolwiek z wyborem imienia dla dziewczynki nie było problemu, tak dla chłopca jest ogromny. Odpadają wszystkie najpopularniejsze imiona czyli Jaśki, Kuby itd. Podobają nam się mniej popularne, ale też nie udziwnione. Mamy kilka typów ale do żadnego nie jesteśmy przekonani. Które wybrać?
    Gabriel
    Tobiasz
    Beniamin
    Mi się jeszcze podoba Bronek i Stefan ale mąż się nie zgadza.
    Co sądzicie o tych imionach? A może macie inne ciekawe propozycje imion nietuzinkowych 😀

  • mika 13 Koleżanka
    Postów: 49 18

    Wysłany: 19 marca 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Miłosz

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 725 632

    Wysłany: 6 maja 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tych ktore napisalas ja bym wybrala Tobiasza

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Ewunia 21.01.2025 :*
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
  • Baśka 89 Autorytet
    Postów: 393 400

    Wysłany: 5 czerwca 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Dorian 💙 a z tych co napisałaś to Tobiasz bym wybrała ❤️

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgrwd03fqx.png[/link]
  • Tajemnica Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 lipca 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie Maciuś🥰 chociaż myślałam nad Oskarem ale tatuś uparł się na Maćka 😆

    Pierwszy synek Oliwier - straciłam w 5 miesiącu 💔

  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 7 lipca 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Karolek:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ