X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr laktator medela
Odpowiedz

laktator medela

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • porzeczka123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie się może czy do laktatora Medela pasują butelki innych marek (tańsze ;-) )? Mam pożyczony laktator i na butelkach też chciałabym zaoszczędzić w miarę możliwości :-)

  • Elvi Ekspertka
    Postów: 394 85

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, be problemu. Ja od nowości nie używałam jeszcze butelki która jest w komplecie, tylko ściągałam pokarm do szpitalnych buteleczek, które zostają po mleku modyfikowanym (takie malutkie).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ