X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Materac dla niemowlaka
Odpowiedz

Materac dla niemowlaka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agus 26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam chciałabym sie dowiedzieć jaki kupiliście materac dla dziecka. Jesteście zadowolone i polecacie?

  • orchideaa Przyjaciółka
    Postów: 67 77

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolona, bo poród przede mną, ale kupiliśmy z mężem materac dwustronny sprężynowy z IKEI, cena 120 zł około i wygląda naprawdę porządnie. Daleko nam do wydawania na materacyk dla dziecka ponad 1000 zł (a takie oferty też widzieliśmy), wolę odłożyć na większe łóżko dla Małej na przyszłość! :) Do materacyka koleżanka poleciła mi podkład ochronny pod prześcieradło, żeby w razie czego nie zamoczył się sam materacyk. ;)

    "Nigdy nie trać cierpliwości – to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi."
    Antoine de Saint-Exupéry
    8p3o43r859u1tgxn.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co bulic fortuny na materac przyajmniej na poczatku bo moze sie okazac ze maly w lozeczku spedzi 2 minuty i stwierdzi, ze to na tyle przygody z lozeczkiem :)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam na Allegro materacyk antyalergiczny i przeciwpotowy z oddychającą wkładką kokosową w wersji 6 cm grubości, zapłaciłam mniej niż 70zł, materacyk przyszedł i jest naprawdę dobrze wykonany, stabilny, ale nie twardy. Z tego co widzę to mogę polecić. Z racji zakupu lepszej jakości łóżeczka turystycznego zamiast szczebelkowego, których to nie cierpię, bo znajomych dzieci zawsze zapchają sobie kończyny i rozlega się potworny wrzask :D nie potrzebowałam wcale materacyka, bo tego typu łóżeczka są już tak skonstruowane, ale że to ma być na pełnoetatowe spanie, to wolałam młodemu dokupić dla wygody i jest git, sama bym tam spała :D

    961le6ydzx2vaobx.png
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 18 maja 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkurzę trochę temat :)

    Po przeczytaniu wielu opinii chciałam materac lateksowy, ew. lateks-kokos, ale... urodził się pomysł, by zainwestować w łóżeczko dostawne a przy tej opcji już nie ma takiego wyboru. Łóżeczka/kołyski są niestandardowych rozmiarów a materace - tylko pianki. Myślicie, że do 5-6 miesiąca pianka byłaby dobra? Później kupilibyśmy już łóżeczko drewniane i... materac lateksowy.

    Macie może doświadczenie z łóżeczkami dostawnymi :) ?

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • kasiulek_81 Znajoma
    Postów: 20 20

    Wysłany: 3 lutego 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna wrote:
    Odkurzę trochę temat :)

    Po przeczytaniu wielu opinii chciałam materac lateksowy, ew. lateks-kokos, ale... urodził się pomysł, by zainwestować w łóżeczko dostawne a przy tej opcji już nie ma takiego wyboru. Łóżeczka/kołyski są niestandardowych rozmiarów a materace - tylko pianki. Myślicie, że do 5-6 miesiąca pianka byłaby dobra? Później kupilibyśmy już łóżeczko drewniane i... materac lateksowy.

    Macie może doświadczenie z łóżeczkami dostawnymi :) ?
    Visenna i na jaki materac się zdecydowałaś? My się zastanawiamy nad lateksowym, od razu chcemy kupić łóżeczko z funkcją tapczanika 140x70

    oar83e3kfj31q94g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupiliśmy materac lateks- pianka. Wygląda super, zobaczymy jak maluchowi będzie na nim się spało

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vitmat lateks- kokos.

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Olaczek86 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    wielu naszych znajomych zakupiło lateksowy materac w Ikei
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00150184/
    i my również na niego się zdecydowaliśmy. Wygląda porządnie. Myślę, że to dobry wybór.
    Panie w sklepach dziecinnych polecają głównie lateksowe lub piankowe. :-)
    pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważajcie na materace gryczane.Pojawiają się w nich robaki. Niestety koleżanka z pracy też znalazła w swoim.
    A co do podkładów do łóżeczka to można wybrać sam ceratowy albo podgumowane prześcieradło frotka
    http://niezbednikmamy.com/search/prze%C5%9Bcierad%C5%82o/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia też o tym słyszałam i dlatego nie kupowałam materaca z gryką

  • Syl89wia Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będąc w ciąży zakupiłam gryczano-kokosowy. Był porządnie wykonany, wydawał się być wygodny. Kosztował około 80 zł. Gdy mały miał jakieś 2 miesiące wyczytałam o tych robakach... No i cóż. Nawet nie sprawdzałam czy u nas coś takiego jest, od razu kazałam mężowi się go pozbyć i tego samego dnia zakupiłam zwykły piankowy.Obawiałam się, że z czasem może się coś zalęgnąć z uwagi na wysoką wilgotnośc powietrza w pokoju, nawilżacz jest włączwny dość często. Z tym, że synek nie śpi w swoim łóżeczku. Gdy kiedyś w końcu zacznie pomyślę o lepszym materacu, ale na pewno bez naturalnych wsadów.

    https://www.maluchy.pl/li-72852.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 3 marca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, które zdecydowałyście się na lateksowy lub inne rodzaje lateks/pianka czy lateks/kokos - jakiej firmy kupowałyście?

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 3 marca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    dziewczyny, które zdecydowałyście się na lateksowy lub inne rodzaje lateks/pianka czy lateks/kokos - jakiej firmy kupowałyście?

    Polecam z firmy Havea :)
    Na allegro jest rowniez sprzedawca, ktory ma w sprzedazy te materace w tanszej cenie, z bezplatna wysylka :)

    Sprzedający: plastic2, polecam :)

    ines. lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Agmathia Debiutantka
    Postów: 6 4

    Wysłany: 4 marca 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam materac w sklepie stacjonarnym za 206 zł: FIKIMIKI lateksowo-piankowo-kokosowy Prestige Line :) Taki też doradziły mi koleżanki mające już dzieci.

    Czy się sprawdzi u mojego maleństwa, zobaczymy już niebawem :)

    f90e608eab.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 4 marca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co sądzicie o materacu piankowym ?
    Czy jeśli dno łożeczka to deseczki to czy dziecku nie będą się wbijały te deski w plecka ? (mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :) )

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 5 marca 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy piankowy i jest ok :)
    Myślę, że te deseczki nie powinny się wbijać w plecy, bo dziecko jest za lekkie, żeby tak na nie naciskać.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • sandra32 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 listopada 2021, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam super materac od https://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-dla-dzieci/#1588539457018-62f2904c-c2ce
    materac ma pokrowiec dla alergikow,
    wklad jest wykonany z pianki lateksowej
    latwo sie go czysci

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 3 listopada 2022, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siostra tez ma ze strony materacyk.pl :) tylko inny model https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy-antyalergic-covers-model-ml1/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ