Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przygotowania do połogu
Odpowiedz

Przygotowania do połogu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nina777 Przyjaciółka
    Postów: 76 95

    Wysłany: 2 sierpnia, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) termin porodu sie coraz bardziej zbliza i przygotowuje małe porcje obiadowe, żeby po porodzie nie musieć nad tym myśleć. Czy znacie przepisy na odżywcze koktajle, które warto pić w połogu, żeby szybciej się zregenerować?

    Starania od marca 2023r.

    08/23 poronienie zatrzymane 9 tc
    ponowne starania od listopada zakończone II w grudniu <3
    30.12 beta 136,8
    02.01 beta 534,9
    16.01 pierwsza wizyta CRL 5,6mm i FHR + <3
    13.02 wizyta

    Dodatkowo: mięśniak podsurowicówkowy, mutacja hetero MTHFR , diagnostyka nadpłytkowości samoistnej
  • ver6ena Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 2 sierpnia, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podepnę się do Twojego pytania. Ja także mam już naszykowane mrożonki😎 ale o koktajlach nie pomyślałam. Super pomysł!

  • Nina777 Przyjaciółka
    Postów: 76 95

    Wysłany: 3 sierpnia, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co fajnego masz już przygotowane? 😉

    Starania od marca 2023r.

    08/23 poronienie zatrzymane 9 tc
    ponowne starania od listopada zakończone II w grudniu <3
    30.12 beta 136,8
    02.01 beta 534,9
    16.01 pierwsza wizyta CRL 5,6mm i FHR + <3
    13.02 wizyta

    Dodatkowo: mięśniak podsurowicówkowy, mutacja hetero MTHFR , diagnostyka nadpłytkowości samoistnej
  • ver6ena Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 3 sierpnia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam gulasz (chyba wieprzowy), krem z białych warzyw z oliwą truflową, ogórkowa, kartoflanka, warzywa resztkowe z czerwoną fasolą w sosie pomidorowym i póki co zebrało się 28 porcji. Także na tą chwilę mam albo 28 obiadów albo będę jeść obiady na każdy posiłek i wtedy starczy na tydzień ha ha

    Nina777 lubi tę wiadomość

  • Nina777 Przyjaciółka
    Postów: 76 95

    Wysłany: 3 sierpnia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łał super :) wszystko mrozilaś czy coś wekowałaś?

    Starania od marca 2023r.

    08/23 poronienie zatrzymane 9 tc
    ponowne starania od listopada zakończone II w grudniu <3
    30.12 beta 136,8
    02.01 beta 534,9
    16.01 pierwsza wizyta CRL 5,6mm i FHR + <3
    13.02 wizyta

    Dodatkowo: mięśniak podsurowicówkowy, mutacja hetero MTHFR , diagnostyka nadpłytkowości samoistnej
  • ver6ena Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 3 sierpnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wsyztsko mrożone na płasko w strunówkach i potem pionowo do szuflad, wekować nie umiem i nie wiem ile można przechowywać

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ