X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Ruchy dziecka
Odpowiedz

Ruchy dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja jestem co prawda dopiero w 21 tygodniu ciąży i daleko mi do Was ale piszę tutaj bo jesteście bardziej doświadczone.
    Od 1 tyg czuje ruchy dziecka - takie kopniaki na dłoni jak ją położyłam na brzuchu. Natomiast od wczoraj czuje jakby mi w brzuchu zamieszkał jakiś zająć. Zwykle był aktywny tylko rano i troche wieczorem. Wczoraj praktycznie cały dzień i jakby tak mi się rzucał dzieciak w tym brzuchu. Nie jest to bolesne - ale takie dziwne - bo niecodzienne i dosć intensywne - czy mam się czym martwić ?

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 października 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy? Dziecko zaczyna sie ruszac od 7tc. Ma wtedy ze 3-4cm wtedy na pewno nuc sie nie poczuje

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Od kiedy? Dziecko zaczyna sie ruszac od 7tc. Ma wtedy ze 3-4cm wtedy na pewno nuc sie nie poczuje

    o mamo!!! Virze chodzi pewnie, że czuje ruchy od 20 t.c.

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara wrote:
    o mamo!!! Virze chodzi pewnie, że czuje ruchy od 20 t.c.
    Aha no ze jest w dwudziestym tygodniu i od tygodnia czuje ruchu, no ma to sens. Nie wpadlam na to :-P

    Clara lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.Pierwsze ruchy zaczęłam czuć ok 17 tygodnia ale nigdy dotąd nie były tak intensywne jak przedwczoraj.
    Ale wczoraj dzidzia była spokojna - kilka kopniaków takich zwykłych ( nie było rzucania się po brzuchu ) więc chyba wszystko dobrze.

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 26 października 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może czkawkę ma ? Bo córcia mi tak dziwnie się ruszała i ginekolog mi mówił, że to pewnie czkawka, tylko u mnie było to coś od 26 tygodnia czuć. Kilka takich szybkich puknięć jakby co pół sekundy,sekundę i to tak kilka takich powtórzeń, pare razy dzienne to się zdarzało ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ