X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr ruchy malca w 30 /31 tyg
Odpowiedz

ruchy malca w 30 /31 tyg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuski jaki jest u was charakter ruchow dziecka? bo ja zauwazylam ze moj maluch ma chyba mniej miejsca i ruchy bardziej sa typu wypychanie przeciaganie a mniej kopanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest tak samo już nie kopie, tylko strasznie się wypycha brzuch wtedy strasznie się napina i twardnieje. Najważniejsze że moje żebra zostawia w spokoju :)

  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w0ktorym jestes tyg? myslisz ze juz w tych tyg malec ma malo miejsca?

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tak samo mniej kopnęć tylko przelewanie i wypychanie

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 17 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to samo, wgl częstotliwość ruchów się zmniejszyła

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:27

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie ma już takich mocnych i częstych kopniaków tylko wypychanie. Martwi mnie to czasem,ale chyba musi tak być.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • młodakobieta_ Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 18 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba normalne, ja też od jakiegoś misiąca czuję jedynie wypychanie czasem jest to troszkę bolesne, kopniaczki też się zdarzają ale dużo rzadziej.

    c6yl4nn.png
  • agaB Koleżanka
    Postów: 51 4

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro wiekszosc mam tak ma to tak powinno byc. dziecko ma juz po prostu mniej miejsca w macicy.

  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 23 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też kopniaki zanikają, a pojawiły się takie wędrujące gule - jeśli jest zwrócony kończynami w stronę brzucha, lub wypinanie pupki i plecków jeśli kończyny ma od strony kręgosłupa :).

    c55f3e3kw014menp.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak,brakował mi tego określenia. Też czuje takie "wędrujące gule" :P

    Maggie_31 lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez wedrujace gule, od ponad 2 tyg nie czuje kopniakow tylko wypinanie, przelewanie sie i rozciaganie.
    Moj maly jest jeszcze dodatkowo glowa u gory, przy pecherzu czuje wyrazne 'maszerowanie' ;)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 31 tyg i juz tez nie czuje kopniaków tylko falowanie brzucha z lewej na prawa :)

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczęłam 32 tc i moja Mała już od dobrych 3 tygodni buntuje się i narzeka na mniej miejsca ;) zamiast kopniaków - przewracanie, twardy brzuch, czasem wypchnie nóżkę albo rączkę i jestem w stanie wyczuć jak nacisnę paluchem...jakie to słodkie! chwilami czuje jeszcze wielkie BUM od środka ale ruchy nabierają już zupełnie innego charakteru. Kiedy jest bardzo ruchliwa, jestem w stanie wyczuć każdego koziołka i przewracanie z boku na bok. Z tym, że ostatnio od lekarza dowiedziałam się, że ewidentnie lubi być ułożona na moim prawym boku, tyłeczkiem do mojego brzucha a buźką do kręgosłupa. Stąd już wiem, skąd te moje bóle z prawej strony :)

  • Nataletka Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 1 lipca 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też już obecnie głównie przewracanie się pod skórą, ale sporadycznie dostaję jeszcze serię po 3 kopniaki pod żebrami ;) zwłaszcza, gdy leżę już w łóżku na boku

    ganngzu39qwooxuv.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zaczynam 30 tydzień i ruchy są rzeczywiście bardziej subtelne. Jeszcze tydzień temu były zdecydowanie mocniejsze kopniaki.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 lipca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już od około tygodnia (27tc) ruchów jest zdecydowanie mniej. Zmieniła się też aktywność. Po jedzeniu i w ciągu dnia spokój, za to w nocy i rano najwięcej.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ