X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Sprzedam przenośny monitor oddechu SNUZA HERO
Odpowiedz

Sprzedam przenośny monitor oddechu SNUZA HERO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Mamusie, jeśli któraś potrzebowałaby (lub ktoś z waszych znajomych) monitora oddechu to ja rozstaje się z moją snuza Hero (stan bardzo dobry, wszystko działa i nigdy mnie nie zawiodła, kupiona jako nowa, używana przez 1 dziecko, przenośna i podpinany do pieluszki. Chcę sprzedać w bardzo dobrej cenie). Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o wiadomość lub kontakt na maila [email protected] :) całuję wszystkie maluszki, dużo zdrówka i uśmiechów :)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ