X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Zabiegi na brzuch
Odpowiedz

Zabiegi na brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Proszę o radę co sądzicie o zabiegach rollera na brzuch. Po ciążach mam wiotką skórę na brzuchu. W gabinecie zaproponowano mi zabiegi rollera na brzuch żeby ujędrnic skórę. Czy mogę się spodziewać efektów po serii takich zabiegów ( myślę o 4-6) ? Chodzi o taki roller z większymi iglami 3mm ? Będę wdzięczna za opinie.

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 27 sierpnia 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie lepsza jest mezoterapia igłowa, ale nie w każdym gabinecie ją zrobisz. Jeszcze niezłe efekty daja
    endermologia
    karboksyterapia
    fodoodmładzanie

    Tak naprawdę wszystko zależy tutaj od tego jak wygląda skóra, w jakim jest stanie. Dobrze będzie na pewno wybrac się do gabinetu oraz skonsultować to z lekarzem medycyny estetycznej albo kosmetologiem. Powinni doradzić najlepsze rozwiązanie. https://www.derma-med.pl/medcyna-estetyczna/

    W Krakowie polecam Darma med.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2020, 10:27

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ