X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy 1 jadro
Odpowiedz

1 jadro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martus89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa i nie wiem czy ten temat byl juz poruszany .... ale moj narzeczony ma tylko 1 jadro , stracil je poniwaz mial przepukline ... , co prawda lekarz powiedzial ze to zaden problem , mozemy miec dzieci ... ale cholernie sie boje .. czy ktoras z Was miala z czyms takim stycznosc ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) bez problemu możecie się starać. mój znajomy też miał tylko jedno, bo jedno miał usunięte z powodu guza. nie było żadnych problemów. to tak jak z kobietami. jak masz tylko jeden jajnik też bez problemu możesz mieć mieć dzieci ( wiem, bo moja mama tak ma).
    Nie martw się na zapas!
    pozdrawiam.

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli wyniki nasienia ma prawidłowe to może przebić nie jednego faceta z dwoma jądrami :)

    lawenda
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ