Forum Męskie sprawy 1 jadro
Odpowiedz

1 jadro

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martus89 Nowa

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa i nie wiem czy ten temat byl juz poruszany .... ale moj narzeczony ma tylko 1 jadro , stracil je poniwaz mial przepukline ... , co prawda lekarz powiedzial ze to zaden problem , mozemy miec dzieci ... ale cholernie sie boje .. czy ktoras z Was miala z czyms takim stycznosc ??

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) bez problemu możecie się starać. mój znajomy też miał tylko jedno, bo jedno miał usunięte z powodu guza. nie było żadnych problemów. to tak jak z kobietami. jak masz tylko jeden jajnik też bez problemu możesz mieć mieć dzieci ( wiem, bo moja mama tak ma).
    Nie martw się na zapas!
    pozdrawiam.

• lawenda Przyjaciółka

Wysłany: 31 sierpnia 2013, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli wyniki nasienia ma prawidłowe to może przebić nie jednego faceta z dwoma jądrami :)

lawenda
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego