Forum Męskie sprawy 1 jadro
Odpowiedz

1 jadro

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martus89 Nowa

Wysłany: 23 sierpnia 2013, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa i nie wiem czy ten temat byl juz poruszany .... ale moj narzeczony ma tylko 1 jadro , stracil je poniwaz mial przepukline ... , co prawda lekarz powiedzial ze to zaden problem , mozemy miec dzieci ... ale cholernie sie boje .. czy ktoras z Was miala z czyms takim stycznosc ??

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 sierpnia 2013, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) bez problemu możecie się starać. mój znajomy też miał tylko jedno, bo jedno miał usunięte z powodu guza. nie było żadnych problemów. to tak jak z kobietami. jak masz tylko jeden jajnik też bez problemu możesz mieć mieć dzieci ( wiem, bo moja mama tak ma).
    Nie martw się na zapas!
    pozdrawiam.

• lawenda Przyjaciółka

Wysłany: 31 sierpnia 2013, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli wyniki nasienia ma prawidłowe to może przebić nie jednego faceta z dwoma jądrami :)

lawenda
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.