X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Akita amerykańska
Odpowiedz

Akita amerykańska

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam do was pytanie , chciałam w przyszłości kupić sobie Akitę Amerykańską , ale trochę zawiało grozą jak ludzie odradzają , każą się zastanowić 100 razy , pies trudny , nie dla nowicjuszy , dominujący , czy też tak uważacie ? czy akita amerykańska to rasa jedna z trudniejszych w wychowaniu ???

    Vienne, Karpatia, Annite, gwz lubią tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suka będzie łatwiejsza. Poza tym wybierz bardzo doświadczonego hodowcę i niech ci wybierze łagodniejsze szczenię. idz z nią na kurs posłuszeństwa, do psiego przedszkola na socjalizację i będzie git.

    Oczywiśćie polecam poczytać sobie dokładniej o jej charakterze. https://zwierzaki.pl/akita-amerykanska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2021, 10:26

    Karpatia, Annite, gwz lubią tę wiadomość

  • Betelgeza Autorytet
    Postów: 310 161

    Wysłany: 29 czerwca 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze pytanie to, dlaczego akurat ta rasa? Uroda i wdzięk tych pięknych psów są niepodważalne, ale jednak pies to towarzysz na najbliższe kilka, kilkanaście lat. Widuję ludzi, którzy męczą się ze swoimi pupilami, oraz pupile z nimi (rozhisteryzowane maltańczyki, schorowane buldożki, nabuzowane labradory itd itp). Czy taki typ psa (niezależny, dominujący, wymagajacy szkolenia i świadomego układania, do tego sporych gabarytów) odpowiada Twojemu charakterowi i sposobie życia? Poza mocnym charakterem, ten pies ma dużo siły (może przejawiać agresję do innych psów), oraz zostawia mnóstwo sierści wszędzie (uwierz, to jest bardzooo męczące i denerwujące). Akita to rasa pierwotna, raczej żadne ciepłe kluchy :)

    Pia88 lubi tę wiadomość

    klz9piqv2xhltk1y.png
  • Esternella Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dość charakterne i potrafią być agresywne. Pytanie jakie Wy macie charaktery i czy w razie co będziecie w stanie utemperować charakternego psa czy wam "wejdzie" na głowę.

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 24 lipca 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem właścicielką AA. Mam "synka" Argusa. To nie jest mój pierwszy pies ale pierwsza akita. Rady dla Ciebie
    Po pierwsze musisz mieć duuuuuze pokłady cierpliwości. Akicie nie rozkazujesz, z akita współpracujesz. Jesli nie wypracujesz sobie u niej autertetu będzie cię miała za nic. Nie przybędzie do Ciebie jak labrador na każde zawołanie, ale będzie zawsze obok pilnując bezpieczeństwa domowników. Pies indywidualista ale zawsze niedaleko. Prawie w ogóle nie szczeka stąd tak trudno poznać o co jej chodzi. Po drugie ważne aby brać psa z Zkwp, to duży pies i ważne aby był stabilny psychiczne i wiadomo minimalizujesz ryzyko chorób genetycznych. Kiedyś przeczytałam "raz akita, na zawsze akita. Coś w tym jest. bo już korci mnie aby rozglądać się za drugą.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ