X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Asthenozoospermia
Odpowiedz

Asthenozoospermia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie kobietki :) U mojego męża stwierdzono Asthenozoospermia . Pomógł by mi ktoś zinterpretować wyniki ? Proszę o wiadomość na pw. Pozdrawiam Serdecznie

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 5 marca 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli niska ruchliwość? mój chyba też taka diagnoze bedzie miał :9
    płakać się chce;(

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie kochana bardzo słaba ruchliwość :( tak mi się wydaję , lecz nie znam się dokładnie na tych wynikach. Dlatego napisałam tutaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to wynikać z przegrzania lub palenia papierosów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może warto, aby mąż brał jakieś witaminy na męską płodność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie troszkę czasu.... Tak tak kochana pali papieroski ... Ahh nie wiem co to będzie obecnie jest w delegacji więc nici z starania :(

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez ma bardzo slaba ruchliwosc + aglutynacja I stopnia. Po 3 miesiecznej suplementacji zplusa w ruchliwosci tylko kilka procent na plus,za to wydluzony czas uplynnienia...

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża też wykryto astenozoospermie (obniżony odsetek plemników o prawidłowej ruchliwości) pod badaniu nasienia (morfologia na granicy 4% z czego polowa wykazuje brak ruchu).Od grudnia bierze 2x1tab Profertil,w marcu ponowne badania z posiewem a w miedzyczasie wizyta u urologa/androloga i usg dla sprawdzenie czy nie jest to głębszy problem niż tylko obniżona jakość nasienia z powodu palenia.

    Anja89 jak dzisiejsze badanie nasienia Twojego Lubego???

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes wynik odbieramy w środę dopiero :) możliwe, że we wtorek już będzie, ale nie damy rady pojechać.

    U nas ruchliwość się poprawiła po embolizacji żylaków powrózka nasiennego (pierwsze badanie 3 miesiące po zabiegu), ale nie jest jeszcze w normie (dowiemy się w środę w jakim stanie jest nasienie - 6 miesięcy po zabiegu). Aglutynacja zniknela, morfologia też w górę.

    Dodam, że mąż bierze od tygodnia Profertil ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 09:52

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 27 listopada 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki. Odświeżam wątek. U nas ten sam problem. Narzeczony zaczął brać Profertil. Zobaczymy czy za 1,5 miesiąca coś on pomógł czy strata czasu i pieniędzy...

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ