Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Azoospermia a libido
Odpowiedz

Azoospermia a libido

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natoszka Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 6 lipca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym zapytać was jak wasi partnerzy z libido u których wykryto no problemy hormonalne. U nas testosteron bardzo nisko a fsh i LH zasuwa na wysokim poziomie. Jego chęć do seksu nie była zbyt wielka co wpędziło mnie w bardzo duże poczucie, że jestem nieatrakcyjna, że coś ze mną nie tak. Mimo zapewnień męża i tego że między nami pozatym aspektem jest naprawdę dobrze. Zaczął brać nebido od czasu do czasu adalift i poprawiło się, od stycznia staramy się o dzidzię ( już teraz wiem, że będzie to dłuższy procent przez wyniki nasienia), i siłą rzeczy musiał zejść z testosteronu dostał odblok itp. No i, i jego ochota jest znikoma- wiadomo robimy to bo chcemy mieć dzidzię podczas seksu jest dobrze, ale tak wewnętrznie nie mogę sobie nadal poradzić z tym, że ta chęć na mnie jest znikoma, mimo tego że wiem że to hormony i naprawdę kiepsko z jego zdrowiem pod tym kątem to i tak jakoś w środku odczuwam ból… czy któraś z was tak miała, jak sobie radziłyście ? Czy wasi partnerzy również przez swoje problemy z hormonami mieli gorsze libido ?

  • Natoszka Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 6 lipca, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 431 366

    Wysłany: 7 lipca, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że poziom testosteronu wpływa na libido. Niestety.

    Wiecie dlaczego macie azo?

  • Natoszka Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 7 lipca, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mówił poświnkowe jądra, ale szukam teraz kliniki która się nami zajmie, albo zrobi tese albo przygotujemy się do dawcy… chodź trudno mi z tym.
    Jestem na tyle rozbita, że nie wiem gdzie do kogo teraz.

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 431 366

    Wysłany: 7 lipca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natoszka wrote:
    Lekarz mówił poświnkowe jądra, ale szukam teraz kliniki która się nami zajmie, albo zrobi tese albo przygotujemy się do dawcy… chodź trudno mi z tym.
    Jestem na tyle rozbita, że nie wiem gdzie do kogo teraz.

    A skąd jesteście? W Warszawie polecają Wolskiego.

    Dużo siły dla Was.

  • Terten Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 7 lipca, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natoszka wrote:
    Cześć, chciałabym zapytać was jak wasi partnerzy z libido u których wykryto no problemy hormonalne. U nas testosteron bardzo nisko a fsh i LH zasuwa na wysokim poziomie. Jego chęć do seksu nie była zbyt wielka
    Tak, niestety to "normalne" przy tych wartościach. Tez tak miałem, obecnie jest lepiej.

    Od stycznia jestem pod opieką dr. W. Wartości idą ku normy (przy azo). Był zabieg ŻPN, teraz działamy z hormonami i pewnie szykowanie do mtese.
    Jeśli jesteś z okolic, to polecam tego dr.

  • Natoszka Koleżanka
    Postów: 43 3

    Wysłany: 7 lipca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za podpowiedź, no wlansie jesteśmy z Wrocławia. Myślałam o Warszawie, i o Czechach i o bocianie w Poznaniu i mam taki mętlik, że nie wiem…
    A jak on działa z Tobą ? Jeśli chodzi o azoo ? U nas w wyniku było 0 procent przy wszystkim..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 nieoczywiste gadżety, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka

Słów kilka o ciekawych i przydatnych gadżetach, które warto dodać komponując wyprawkę dla niemowlaka. Nie są to przedmioty oczywiste na pierwszy rzut oka, jednak po zapoznaniu się z korzyściami płynącymi z ich używania, wiele świeżo upieczonych rodziców zmienia zdanie... 

CZYTAJ WIĘCEJ