Cześć,
jakie miejsca polecacie w Warszawie na badania nasienia?
Moj mąż robił dwa razy w jednej klinice, ale tam do oceny morfologii biorą tylko 100 plemników i dwa razy wyszła mu morfologia 1%.
Teraz jesteśmy po 3 pełnych miesiącach suplementacji i chcielibyśmy powtórzyć badanie, ale w innym miejscu.
Myślałam o Bocianie lub Gamecie. Macie jakieś doświadczenia? Do Gamety chyba można przywieźć materiał z domu, a w Bocianie pobiera się na miejscu, a wiecie może jak liczą morfologię? Na podstawie jakiej próbki? Słyszałam że zazwyczaj bierze się dwie próbki po 100 i z tego wylicza się średnią.
Starania od 09.2024
👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo
💁♀️98’, 🤵♂️93’
❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
Starania od 09.2024
👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo
💁♀️98’, 🤵♂️93’
❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)