X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy badanie nasienia za granicą
Odpowiedz

badanie nasienia za granicą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marjotka Autorytet
    Postów: 422 277

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. juz pisałam w kilku watkach, ale nie wiem w sumie gdzie powinnam.
    mój mąż ma za sobą 3 badania nasienia, w niemczech.
    robione u lekarza, polaka.
    mam wrażenie że troche nas olał, ze nie zajmuje sie nami tak, jak powinien.
    Pierwsze badanie podobno wyszło ok. mam wyniki w domu, ale nie wszystko rozumiem. powiedział ze tylko fsh jest lekko podniesione ale to sprawdzimy w kolejnym badaniu.
    kolejne badanie zawalilismy, bo kochalismy sie dwa dni przed badaniem, czyli tylko dzien przerwy był.
    zrobilismy kolejne, ale znów z winy mojego meza źle, bo mielismy wesele no i nie chciał mówić wszystkim dlaczego nie pije no i popił. weekend pijący a w poniedziałek badanie. od razu zaliczyłam do spalonego, bo jednak dwa dni alkohol we krwi.
    :Lekarz zadzwonił do niego, ze szanse na ciąże są minimalne. załamka.
    Zadzwonilismy dzis do niego z informacją o alkoholu w przeddzien badania i lekarz stwierdził, ze to nie ma wpływu na wynik, bo problem jest z komórką produkującą sperme ..
    co mam o tym myslec ? ktoś wie o co chodzi ?
    dodam że mamy po 21 lat i przeraża mnie myśl o bezpłodności mojego męża.

    Żyje swoim życiowym mottem<" Dopóki oddycham, nie tracę nadziei..." > ,
    74dii09ks5ackuu5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ