Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Męskie sprawy > Bakterie w badanym nasieniu lecz w posiewie brak
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

AgnieszkaH
Autorytet
234

Wysłany: 8 listopada, 06:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć, chciałam się dowiedzieć, czy któryś z Panów miał podobną sytuację jak w temacie. Podczas standardowego badania nasienia u męża lekarz wykrył mnóstwo bakterii i wyniki były kiepskie. Zawsze miał super. Mąż zrobił posiew za dwa dni i wyszedł jałowy. Jak to możliwe, że bakterie nagle zniknęły? A może to jakaś inna bakteria np. ureaplsma nie do wykrycie podczas takiego zwykłego posiewu? Kiedyś już ją oboje leczyliśmy...

AgnieszkaH
31 lat // Immunologia/PCOS/PAI-1 4G/5G hetero//Mięśniak i polipy macicy//KIR Bx-brak 3 kirów implantacyjnych//allo-MLR 47.5%//Mąż fDNA 15,2%, morfologia 66%, HLA-C*05,*07 (C1 i C2)//Starania od 2014 roku//Cykle stymulowane i 3IUI :-( //IVF start listopad

Ewelina85
Koleżanka
5

Wysłany: 8 listopada, 07:35
Cytuj | (1) | Zgłoś
AgnieszkaH napisała:
Cześć, chciałam się dowiedzieć, czy któryś z Panów miał podobną sytuację jak w temacie. Podczas standardowego badania nasienia u męża lekarz wykrył mnóstwo bakterii i wyniki były kiepskie. Zawsze miał super. Mąż zrobił posiew za dwa dni i wyszedł jałowy. Jak to możliwe, że bakterie nagle zniknęły? A może to jakaś inna bakteria np. ureaplsma nie do wykrycie podczas takiego zwykłego posiewu? Kiedyś już ją oboje leczyliśmy...
Hejka,

u nas dokładnie taka sama sytuacja. Zrobiliśmy posiew i jest ujemny, zrobiliśmy specjalistyczne badanie w kierunku chlamydia, ureaplasma/mycoplasma i ureaplasma wyszła dodatnia.
Ja nie zostałam przebadana, ale z automatu mi również podano antybiotyk. Mąż po miesiącu zrobił kolejne badanie w kierunku ureaplasma i nadal ją ma. Właśnie bierze kolejny antybiotyk z innej grupy. Ja oczywiście też.

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 07:36

AgnieszkaH lubi tę wiadomość

09.2018 - 3 lata starań, oligoozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
16.11.2018 operacja żylaków

AgnieszkaH
Autorytet
234

Wysłany: 8 listopada, 07:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziękuję Ci serdecznie za opowiedz. Pewnie u nas sytuacja ta sama yhhh ciekawe co teraz, bo jestem przed procedurą in vitro...Mam nadzieję, że Wy pozbędziecie się tego świństwa.

AgnieszkaH
31 lat // Immunologia/PCOS/PAI-1 4G/5G hetero//Mięśniak i polipy macicy//KIR Bx-brak 3 kirów implantacyjnych//allo-MLR 47.5%//Mąż fDNA 15,2%, morfologia 66%, HLA-C*05,*07 (C1 i C2)//Starania od 2014 roku//Cykle stymulowane i 3IUI :-( //IVF start listopad

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)