Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Brak upłynnienia - diagnoza INSEMINACJA
Odpowiedz

Brak upłynnienia - diagnoza INSEMINACJA

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PatrycjaO Debiutantka

Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje Drogie,

Ostatnio mi bardzo pomogłyście. Pisałam Wam o wynikach mojego męża, które są w zasadzie bardzo dobre poza płynnością (mechaniczna!)
    Dzisiaj byłam i gin. Usłyszałam, że w tym wypadku tylko i wyłącznie inseminacja...
    Czy Wy też tak miałyście??
    Pisałyście mi o tym, żeby mąż dużo pił i acc do owu a Pani Dr powiedziała mi że na to lekarstwa w zasadzie nie ma i proponuje tylko inseminacje
    Co o tym myślicie?

*2010 Nasze Cudowne Szczęście poczęte w pierwszym cyklu
    *2014 do teraz - starania o rodzeństwo dla Braciszka... i nic

Widocznie tak ma być...
  • karolkowa Autorytet

Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam urolog-androlog zalecił, żeby przez cały czas (a nie tylko do owulacji) jeść Flegaminę. Mąż dodatkowo przed ostatnim badaniem jadł ananasa. Upłynnienie się poprawiło - z 60 min. zrobiło się 10 min :) Proponuję spróbować.

Aaa i jeszcze zalecił, żeby przez cały cykl się kochać co 2-3 dni, bez wyjątku. Żeby sperma była ''świeża'' czy coś w tym stylu ;) Mówił, że to bardzo ważne.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 11:38

eiqlp2.png
    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
  • PatrycjaO Debiutantka

Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje karolkowa! Spróbujemy tak zrobić i powtórzyć badanie za jakiś czas

*2010 Nasze Cudowne Szczęście poczęte w pierwszym cyklu
    *2014 do teraz - starania o rodzeństwo dla Braciszka... i nic

Widocznie tak ma być...
  • katberry Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja my 1.5 miesiąca temu mieliśmy upłynnienie mechaniczne. po tym mąż zaczął przyjmować fertilman, pić flegamine (w dni płodne), pił też sporo soku z ananasów. i soków owocowych. Poprawiło się na 20 min, więc to nie wyrok. Dodam że 1 badanie robiliśmy w Invicta a drugie w niezależnym laboratorium. U męża zylaków i bakterii brak.

• katberry Autorytet

Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jedno. Byliśmy u urologa-androloga z 1 wynikami i w ogóle nie zwrócił uwagi na upłynnienie. Skupił się na innych parametrach. Jak go zapytałam o ten parametr to powiedział ze to nie ma znaczenia (ale powiem szczerze że więcej do niego nie pójdziemy).

• Agulka901 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu rok temu też usłyszałam taka diagnozę. Mąż zaczął łykać witaminy, po 3 msc ponowne badanie i dalej brak uplynnienia. O dziwo w kwietniu, gdy po raz drugi wyszedł brak uplynnienia to zaszłam w ciążę naturalnie :)
    Teraz zaczynamy na nowo starania, mąż od 3 msc łyka fertilman ...oby się udało :(

p19uskjo06b2cvyq.png

Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ