X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Brak upłynnienia - diagnoza INSEMINACJA
Odpowiedz

Brak upłynnienia - diagnoza INSEMINACJA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PatrycjaO Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje Drogie,

    Ostatnio mi bardzo pomogłyście. Pisałam Wam o wynikach mojego męża, które są w zasadzie bardzo dobre poza płynnością (mechaniczna!)
    Dzisiaj byłam i gin. Usłyszałam, że w tym wypadku tylko i wyłącznie inseminacja...
    Czy Wy też tak miałyście??
    Pisałyście mi o tym, żeby mąż dużo pił i acc do owu a Pani Dr powiedziała mi że na to lekarstwa w zasadzie nie ma i proponuje tylko inseminacje
    Co o tym myślicie?

    *2010 Nasze Cudowne Szczęście poczęte w pierwszym cyklu
    *2014 do teraz - starania o rodzeństwo dla Braciszka... i nic

    Widocznie tak ma być...
  • karolkowa Autorytet
    Postów: 742 293

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam urolog-androlog zalecił, żeby przez cały czas (a nie tylko do owulacji) jeść Flegaminę. Mąż dodatkowo przed ostatnim badaniem jadł ananasa. Upłynnienie się poprawiło - z 60 min. zrobiło się 10 min :) Proponuję spróbować.

    Aaa i jeszcze zalecił, żeby przez cały cykl się kochać co 2-3 dni, bez wyjątku. Żeby sperma była ''świeża'' czy coś w tym stylu ;) Mówił, że to bardzo ważne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2018, 11:38

    09.2018 - ICSI , 22 oocyty - mamy 6 blastocyst: 4AA, 4BA, 3AA, 3BA, 3BB, jedna wczesna blastka
    07.08.2019 - 4 crio ❄ 3BA + scratching + Accofil = Oliwia <3
    Zaczynamy kolejne starania
  • PatrycjaO Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje karolkowa! Spróbujemy tak zrobić i powtórzyć badanie za jakiś czas

    *2010 Nasze Cudowne Szczęście poczęte w pierwszym cyklu
    *2014 do teraz - starania o rodzeństwo dla Braciszka... i nic

    Widocznie tak ma być...
  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja my 1.5 miesiąca temu mieliśmy upłynnienie mechaniczne. po tym mąż zaczął przyjmować fertilman, pić flegamine (w dni płodne), pił też sporo soku z ananasów. i soków owocowych. Poprawiło się na 20 min, więc to nie wyrok. Dodam że 1 badanie robiliśmy w Invicta a drugie w niezależnym laboratorium. U męża zylaków i bakterii brak.

  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jedno. Byliśmy u urologa-androloga z 1 wynikami i w ogóle nie zwrócił uwagi na upłynnienie. Skupił się na innych parametrach. Jak go zapytałam o ten parametr to powiedział ze to nie ma znaczenia (ale powiem szczerze że więcej do niego nie pójdziemy).

  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu rok temu też usłyszałam taka diagnozę. Mąż zaczął łykać witaminy, po 3 msc ponowne badanie i dalej brak uplynnienia. O dziwo w kwietniu, gdy po raz drugi wyszedł brak uplynnienia to zaszłam w ciążę naturalnie :)
    Teraz zaczynamy na nowo starania, mąż od 3 msc łyka fertilman ...oby się udało :(

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ