X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Czas upłynnienia nasienia
Odpowiedz

Czas upłynnienia nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2020, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odebraliśmy wyniki po 3 miesiącach suplementacji i jest lepiej (ilość, koncentracja, żywotność wszystko w normie, morfologia 2%). Tylko o wiele pogorszył się czas upłynnienia i nadal jest duża lepkość. Zawsze był koło 30 minut, a teraz 180 min :O. Stanu zapalnego raczej nie ma, bo nie ma podwyższonych leukocytów, więc nie wiem czym to jest spowodowane i co robić by zmniejszyć ten czas? Czytałam o ACC i flegaminię, ale czy to pomoże... Czy przy takim wyniku jest jakaś szansa? (wiem, że nikt nie jest wróżką, ale może któraś miała, bądź słyszała o takiej sytuacji ;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2020, 15:10

  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy problem z upłynnieniem. Za pierwszym razem nasienie w ogóle się nie upłynniło (było enzymatyczne), w czasie drugiego badania upłynniło się po 40 minutach, a jak trzeci raz badaliśmy nasienie upłynnienie nastąpiło po 60 minutach. Chyba to jest loteria... Na upłynnienie lekarz polecił nam właśnie ACC i czopki Distreptaza.

    atdccwa173tcycke.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalala wrote:
    My mieliśmy problem z upłynnieniem. Za pierwszym razem nasienie w ogóle się nie upłynniło (było enzymatyczne), w czasie drugiego badania upłynniło się po 40 minutach, a jak trzeci raz badaliśmy nasienie upłynnienie nastąpiło po 60 minutach. Chyba to jest loteria... Na upłynnienie lekarz polecił nam właśnie ACC i czopki Distreptaza.

    A jaki odstęp w badaniach mieliście?

  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze badanie we wrześniu, drugie w listopadzie a trzecie w kwietniu. Dodam, że w maju zaszłam w ciążę, gdzie miesiąc wcześniej upłynnienie wynosiło 60 minut :-) lekarz polecił nam, żebym po stosunku nie wstawała już z łóżka tylko poczekała do rana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2020, 16:42

    Makino lubi tę wiadomość

    atdccwa173tcycke.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ