X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Czy to juz grzybica?
Odpowiedz

Czy to juz grzybica?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, od 2 dni moj ma zaczerwienienie na penisie i swedzi go tam... nie wiem od czego moglo sie to wziazc, ale przeczytalam, ze prawdopodobnie to moze byc grzyb. Myslicie, ze jakas masc mu pomoze? Nie wiem czy wyslac go do lekarza czy co juz z nim zrobic... bo grzybica moze drastycznie zmniejszyc liczbe plemnikow, i jak tu sie starac? mowil, ze od 2 dni, a co jesli wczesniej juz mial grzyba a objaw wyszedl dopiero teraz i jeszcze mnie tym zarazil? jestem zalamana, doradzcie cos :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 16:54

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 lipca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po pierwsze idzcie do lekrza bo jesli jest jakis grzybek to i ty mozesz miec wiec trzeba obydwoje odrazu leczyc

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze niedawno robilam wyniki cytologi, i chyba znow bede musiala powtorzyc... a dla mojego to jakie sa badania by sprawdzic bakterie - to jest ten tzw posiew nasienia czy cos innego?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze byc posiew nasienia i wymaz :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje... narazie nawet nie mam zadnej masci, myslisz ze mozna mu na ten czas zapodac vagisil intima w kremie?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziekuje... narazie nawet nie mam zadnej masci, myslisz ze mozna mu na ten czas zapodac vagisil intima w kremie?
    polecałabym clotrimazolum :) w masci ;) koszt 3 lub 5 zl :) a mi na kazde swedzenie pomaga :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w uk, ale moze tu tez dostane dzieki kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech ci kupią w Polsce i wyślą, my tak pomagamy naszym znajomym, podstawową apteczkę z Polski trzeba mieć,

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie gdzie, gdzie kupilam ta masc - w polskim sklepie. normalnie szok - czego to juz nie maja... :) kupuje produkty spozywcze i patrze na pólke z kosmetykami, a tam masc, nazwa wiadomo, od razu mi sie w oczy rzucila :)

    dojrzała lubi tę wiadomość

  • Aniabel Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 29 października 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim udajcie się razem do lekarza. Na chwile obecną proponuje tez nie uprawiać razem seksu. Jeśli ma to chłopak, możliwe, że grzybicę masz tez i już. Na chwilę obecną polecane jest też m.in stosowanie osobnych ręczników ( tak piszą tutaj: >www.grzybica.org.pl<).

    Zapewne dostaniecie jakieś leki/maści, którymi wyleczycie to dość szybko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 11:19

    Anna255 lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój miał kiedyś takie swędzące krostki i pomogła mu wtedy maść Pimafucort, ale ona jest na receptę.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiem wam, ze wtedy moj smarowal sie clotrimazolum ze mna przez tydzien i mu przeszlo... <3 ale w przyszlym roku i tak chcemy zrobic posiew nasienia, bo nigdy tego nie robil...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ