X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy dawno temu,ale byly sterydy:-(
Odpowiedz

dawno temu,ale byly sterydy:-(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 20 listopada 2012, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny kochane,mam do was pytanie,zaczynamy sie starac z mezem o fasolke,ale niestety przypomnialo nam sie ze maz jakies 3-4lata temy bral troche sterydow..ehh od tamtej pory nic juz nie bierze,ale boje sie ze moze cos byc nie tak z fasolka jakbym zaszla..eh zapomnialam sie zapytac niestety lekarza.moze wy mi pomozecie??

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 20 listopada 2012, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    775553f0c859e0bcfe3bda2570e20ad5.png


    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pasia jak widzisz odpowiedz sama sie znalazla !! Gratuluje !!

    pasia27 lubi tę wiadomość

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o sterydy mam dowód wśród znajomych że poszło za pierwszym razem i na swiecie jest juz kilku miesieczny mały człowiek :)
    a u Ciebie jak widac poszło równeiż prawie gładko ;)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ