X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dostinex na zbicie prolaktyny a ilośc plemników
Odpowiedz

Dostinex na zbicie prolaktyny a ilośc plemników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś miał taki przypadek, że zabijając prolaktynę Dostinexem zmniejszyła się ilość plemników. W badaniu sprzed zażywania leków w 1ml koncentracja i tak była słaba bo 3,15 mln, ale teraz po 2 miesiacach leczenia jest poniżej 0,1 mln i nie wykonano szczegółowego badania ze względu na pojedyncze plemniki w polu widzenia. Czy jest zdecydowanie za wcześnie na ocenę skuteczności leczenia męża? Co myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2019, 13:58

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem za wczesnie powtorzyliscie badania. Nam urolog mówił aby ponowne badania robic minimum po 3 miesiacach, bo tyle trwa cykl powstania spermatogenezy.

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję, będziemy jeszcze czekać i przynajmniej za miesiąc albo i więcej powtórzymy badanie.

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 09:19

    madzikow lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ