X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dr. Leszek Bergier - Kraków
Odpowiedz

Dr. Leszek Bergier - Kraków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • .meggi. Autorytet
    Postów: 513 370

    Wysłany: 5 lutego 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie 😊 chciałabym zasięgnąć porady, co do opinii o Panu Doktorze. Czy Wasz partner leczył się może lub konsultował u tego lekarza? Ogólnie powód to bardzo słabe wyniki nasienia. Chętnie poczytam każda opinie. Z góry dziękuję 😊

    "Myślę, że pewna część mnie, zawsze bedzie czekała na Ciebie..."

    5 lat staran 💪
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 7 lutego 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .meggi. wrote:
    Witam serdecznie 😊 chciałabym zasięgnąć porady, co do opinii o Panu Doktorze. Czy Wasz partner leczył się może lub konsultował u tego lekarza? Ogólnie powód to bardzo słabe wyniki nasienia. Chętnie poczytam każda opinie. Z góry dziękuję 😊

    Mój mąż był u tego androloga i był w miarę zadowolony. Lekarz analizuje dokładnie każdy wynik, ale pod uwagę bierze całość, a nie pojedyncze parametry.

    .meggi. lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Kwietna🌺 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 9 lutego 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też był u tego androloga, jest miły, ale to chyba nie o to chodzi, wydaliśmy na dwie wizyty 600 zł, okazało się że dr nie posiada USG, co wydaje mi się konieczne przy badaniach, wysłał nas do innego dr na zrobienie USG po czym z tym USG do siebie, oraz badanie kolejne w przeciągu miesiąca : seminogram, po czym powiedzial ze nie wie co poradzić.... Także 1000 zł poszło w ciągu tygodnia na usłyszenie : nie wiem co z tym zrobić...

    .meggi. lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ