X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dr Paliga Katowice
Odpowiedz

Dr Paliga Katowice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 23 listopada 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć;)
    Mam wizytę za tydzień u dr Paligi.
    Chciałam zapytać czy ona coś pomoże jeśli problem jest po stronie męża?
    Zastanawiam się czy iść na wizytę. W jedną stronę mam prawie 200 km i nie chce jechać na darmo..
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z ta Panią dr?
    Proszę o pomoc;)

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Megi'87 Przyjaciółka
    Postów: 97 53

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę W i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelicus-ktory potwierdził jej słowa.
    Nie dawało mi to spokoju, umówiłam nas do androloga z Krakowa (lekarz nie z kliniki-Leszek Lachowicz) przepisał odpowiednie suplementy i później zaszłam w ciążę naturalnie :)

    boo123 lubi tę wiadomość

  • Megi'87 Przyjaciółka
    Postów: 97 53

    Wysłany: 25 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę E i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelius-ktory potwierdził jej słowa.
    Nie dawało mi to spokoju, umówiłam nas do androloga z Krakowa (lekarz nie z kliniki-Leszek Lachowicz) przepisał odpowiednie suplementy i później zaszłam w ciążę naturalnie :)

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę E i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelius-ktory potwierdził jej słowa.
    Nie dawało mi to spokoju, umówiłam nas do androloga z Krakowa (lekarz nie z kliniki-Leszek Lachowicz) przepisał odpowiednie suplementy i później zaszłam w ciążę naturalnie :)

    Dzięki dziewczyny;) U nas problem z ruchliwością i nie znamy przyczyny lepkości...
    Wizytę u Pani dr bede odmawiać...mąż jest u androloga Wiatr z Parenst z Krakowa, mamy zażywać suplementy i w styczniu kontrola czy coś się nie poprawiło... ja własnie nie chce usłyszec ze nic sie nie da zrobić i tylko invitro... bo po to nie bede jeździć tyle km... tu na miescu mam dobrego ginekologa u którego na razie mam przerwe żeby poprawić nasienie u męża

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 26 listopada 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę E i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelius-ktory potwierdził jej słowa.
    Nie dawało mi to spokoju, umówiłam nas do androloga z Krakowa (lekarz nie z kliniki-Leszek Lachowicz) przepisał odpowiednie suplementy i później zaszłam w ciążę naturalnie :)

    O dr Lachowiczu już słyszę któryś raz. Też mamy zamiar się do niego wybrać, może pomoże nam poprawić parametry 🙂

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Megi'87 Przyjaciółka
    Postów: 97 53

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Jakie mąż miał wyniki i jakie suplementy dostał od doktora Lachowicza?
    My też kiedyś byliśmy jego pacjentami. Kupowaliśmy bardzo drogie suplementy sprowadzane bodajże z Irlandii, które niestety nic nie dały. Doktor Paliga stwierdziła, że lepiej i taniej będzie kupić osobno każde z nich, bo też dawki w tym zestawie były małe. Po nich poprawiło się znacznie DNA plemnika.
    HBA 19%, po suplementacji wynik 85%
    Suplementy które mój mąż przyjmuje obecnie:
    Rano:
    Astaksantyna 12 mg - 1szt. (Podkowa.eu)
    Devikap 8 kropli (Wit. D na receptę)
    K2MK7 200 UG - 1 szt. (Visanto)
    NAC 500 mg - 1 szt. (Aliness)
    Selen 200 mg - 1 szt. (Podkowa.eu)
    Gold Omega 3 Sport edition - 2 szt. (Olimp)
    Koenzym Q10 400 mg - 1 szt. (Puritan's Pride)

    Wieczorem:
    Wit. E 400 mg - 1 szt. (Hasco)
    Wit. C w proszku -1 g (Visanto)
    Cynk 50 mg - 1 szt. (Podkowa.eu)
    Kwas foliowy 0,4 mg - 1 szt. (Folik)
    NAC 500 mg - 1 szt. (Aliness)

    Suplementy kupowane osobno.

    Pia88 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ