X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dr Paliga Katowice
Odpowiedz

Dr Paliga Katowice

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulla91 Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2020, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć;)
    Mam wizytę za tydzień u dr Paligi.
    Chciałam zapytać czy ona coś pomoże jeśli problem jest po stronie męża?
    Zastanawiam się czy iść na wizytę. W jedną stronę mam prawie 200 km i nie chce jechać na darmo..
    Ma ktoś jakieś doświadczenia z ta Panią dr?
    Proszę o pomoc;)

Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
  • Megi'87 Przyjaciółka

Wysłany: 25 listopada 2020, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę W i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelicus-ktory potwierdził jej słowa.
    Nie dawało mi to spokoju, umówiłam nas do androloga z Krakowa (lekarz nie z kliniki-Leszek Lachowicz) przepisał odpowiednie suplementy i później zaszłam w ciążę naturalnie :)

boo123 lubi tę wiadomość

• Megi'87 Przyjaciółka

Wysłany: 25 listopada 2020, 09:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę E i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelius-ktory potwierdził jej słowa.
    Nie dawało mi to spokoju, umówiłam nas do androloga z Krakowa (lekarz nie z kliniki-Leszek Lachowicz) przepisał odpowiednie suplementy i później zaszłam w ciążę naturalnie :)

• anulla91 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2020, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:
    Byłam pacjentka dr Paligi, kiedy po badaniach okazało się, że mąż ma złe wyniki (niskie HBA) stwierdziła, że nic się nie da zrobić tylko in vitro, przepisała witaminę E i prosiła o konsultację z andrologiem z kliniki Angelius-ktory potwierdził jej słowa.

Dzięki dziewczyny;) U nas problem z ruchliwością i nie znamy przyczyny lepkości...
    Wizytę u Pani dr bede odmawiać...mąż jest u androloga Wiatr z Parenst z Krakowa, mamy zażywać suplementy i w styczniu kontrola czy coś się nie poprawiło... ja własnie nie chce usłyszec ze nic sie nie da zrobić i tylko invitro... bo po to nie bede jeździć tyle km... tu na miescu mam dobrego ginekologa u którego na razie mam przerwe żeby poprawić nasienie u męża

Pia88 lubi tę wiadomość

Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2020, 18:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:

O dr Lachowiczu już słyszę któryś raz. Też mamy zamiar się do niego wybrać, może pomoże nam poprawić parametry 🙂

2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

Starania o rodzeństwo od 05.2018

05.2020 9tc 💔
  • Megi'87 Przyjaciółka

Wysłany: 1 grudnia 2020, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Jakie mąż miał wyniki i jakie suplementy dostał od doktora Lachowicza?
    My też kiedyś byliśmy jego pacjentami. Kupowaliśmy bardzo drogie suplementy sprowadzane bodajże z Irlandii, które niestety nic nie dały. Doktor Paliga stwierdziła, że lepiej i taniej będzie kupić osobno każde z nich, bo też dawki w tym zestawie były małe. Po nich poprawiło się znacznie DNA plemnika.
    HBA 19%, po suplementacji wynik 85%
    Suplementy które mój mąż przyjmuje obecnie:
    Rano:
    Astaksantyna 12 mg - 1szt. (Podkowa.eu)
    Devikap 8 kropli (Wit. D na receptę)
    K2MK7 200 UG - 1 szt. (Visanto)
    NAC 500 mg - 1 szt. (Aliness)
    Selen 200 mg - 1 szt. (Podkowa.eu)
    Gold Omega 3 Sport edition - 2 szt. (Olimp)
    Koenzym Q10 400 mg - 1 szt. (Puritan's Pride)

Wieczorem:
    Wit. E 400 mg - 1 szt. (Hasco)
    Wit. C w proszku -1 g (Visanto)
    Cynk 50 mg - 1 szt. (Podkowa.eu)
    Kwas foliowy 0,4 mg - 1 szt. (Folik)
    NAC 500 mg - 1 szt. (Aliness)

Suplementy kupowane osobno.

Pia88 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ