X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Fertilman plus allegro vs apteka
Odpowiedz

Fertilman plus allegro vs apteka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadziana Przyjaciółka
    Postów: 86 155

    Wysłany: 28 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kupiliśmy ostatnio fertilman plus na allegro, pierwsze opakowanie kupione a aptece. cena tego z allegro była atrakcyjna i też tu na forum wyczytałam że dziewczyny tak kupują ALE... no właśnie jest jedno ALE... Opakowanie z allegro jest niemal identyczne na pierwszy rzut oka natomiast mąż zwrócił uwagę że tabletki same w sobie wyglądają inaczej i po porównaniu obu opakowań okazało się że skład też się różni, niby nieznacznie ale jednak. Czy ktoś też miał taki przypadek? Zastanawiamy się czy dalej to brać czy jednak to odstawić i iść do apteki po nowe opakowanie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ