Forum Męskie sprawy Fertilman plus allegro vs apteka
Odpowiedz

Fertilman plus allegro vs apteka

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nadziana Koleżanka
  Postów: 35 8

  Wysłany: 28 stycznia, 20:38

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, kupiliśmy ostatnio fertilman plus na allegro, pierwsze opakowanie kupione a aptece. cena tego z allegro była atrakcyjna i też tu na forum wyczytałam że dziewczyny tak kupują ALE... no właśnie jest jedno ALE... Opakowanie z allegro jest niemal identyczne na pierwszy rzut oka natomiast mąż zwrócił uwagę że tabletki same w sobie wyglądają inaczej i po porównaniu obu opakowań okazało się że skład też się różni, niby nieznacznie ale jednak. Czy ktoś też miał taki przypadek? Zastanawiamy się czy dalej to brać czy jednak to odstawić i iść do apteki po nowe opakowanie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrium – bardzo ważne milimetry w życiu kobiety

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.