X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Główki plemników o małej akrosomie
Odpowiedz

Główki plemników o małej akrosomie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dzarusia Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mój mąż wczoraj odebrał wyniki badań nasienia. Jest tragedia. Plemników o prawidłowej budowie jest zero. :( jakie mogą być przyczyny? Da się to wyleczyć?

    IVF 14.04.2018r.
    Gabriel w drodze- termin 31.12.2018r
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się nazywa teratozoospermia. Na forum znajdziesz taki wątek

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Dzarusia Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie cała morfologia jest zła. Już nie wiem na co pierwsze patrzeć.

    IVF 14.04.2018r.
    Gabriel w drodze- termin 31.12.2018r
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ