X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Hashimoto u mężczyzny, a płodność.
Odpowiedz

Hashimoto u mężczyzny, a płodność.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agu1003 Debiutantka

Wysłany: 6 czerwca 2017, 22:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Tak jak w temacie chciałabym się dowiedzieć czy ta choroba może mieć wpływ na pogorszenie jakości nasienia? Szukałam już informacji na ten temat w necie, ale niestety nie natrafiłam na nic konkretnego. Może jest tu ktoś, kto wie coś więcej w tym temacie? Pozdrawiam

Aguuu
  • qosia Przyjaciółka

Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, hashimoto ma wpływ na nasienie. W prezentacji dr Barczentewicza (link poniżej)było właśnie takie studium przypadku, gdzie mężczyzna miał hashimoto. Po odpowiednim leczeniu pod okiem naprotechnologa udało się polepszyć wyniki i para doczekała się dziecka w sposób naturalny

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2017, 17:47

mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • agu1003 Debiutantka

Wysłany: 7 czerwca 2017, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzieki

Aguuu
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ