X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy ICSI ze słabym nasieniem - komu się udało?
Odpowiedz

ICSI ze słabym nasieniem - komu się udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1425 2064

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m954 wrote:
    Ja od maja 2021 schudłem ponad 20 kg, zmieniłem nawyki żywieniowe, alkohol piłem raz przez pół roku ( w sylwestra ) biegam, staram się nawet w pracy dużo chodzić, zrobiłem badania nasienia z myślą że będzie wszystko ok a wyszły najgorsze jakie miałem do tej pory.
    Opcje są 2, operacja żylaków ( mam termin za kilka miesięcy ) albo brak suplementacji. Witaminy dopiero zacząłem brać po tych wynikach.
    Suplementacja jest bardzo ważna kup profeltil przez internet można plus witaminy..3-4,miesiące bierz zrezygnuj całkowicie z alko.i powtórz badania napewno wyniki się poprawia...mąż brał te leki syemety i bierze nadal i to już będzie ponad rok bierze....

  • m954 Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosowałem profertil i fertilman nie pomogło, teraz mam to samo ale w kilkunastu tabletkach

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1425 2064

    Wysłany: 9 kwietnia 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m954 wrote:
    Stosowałem profertil i fertilman nie pomogło, teraz mam to samo ale w kilkunastu tabletkach
    A brałeś lrk glucophage na obniżenie poziomu cukru (,glukozy) Bo mąż to dostał też...chociaż glukozy poziom miał Ok... mężowi wyniki podrasował endokrynolog dr Piotr Dudek przyjmuje prywatnie w Grodzisku Mazowieckim może spróbuj też. Był u niego 1 raz zlecił szczegółowe badania potem z wynikami przyszedł dał zalecenia i po 3 miechach się spotkali z powtórzynymi badaniami i był progres Bo że i Ty próbój...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ