X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Inhibina b
Odpowiedz

Inhibina b

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 4 marca 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mój M odebrał wynik wartość 116. Norma jest od 120 do 400. Mamy czym się martwić? Pomozcie

    ewelcia45
  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 5 marca 2018, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik jest poniżej normy ale nieznacznie.
    Obniżenie wartości inhibiny może świadczyć o problemie z produkcją plemników.
    Ale to jest tylko jeden wynik, na jego podstawie nic nie można powiedzieć.
    Dopiero jak jest wszystko zrobine: badanie nasienia, wszystkie hormony można można powiedzieć z jakim problemem macie do czynienia i czy w ogóle jest jakiś problem.
    Na podstawie jednego wyniku nikt Wam więcej nie powie. To mniej wiecej tak jakbyś Ty zrobiła jedynie AMH bez reszty badań i pytała czy wszystko jest ok :-)

  • ewelcia45 Ekspertka
    Postów: 478 67

    Wysłany: 5 marca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem wiem. Czekamy na resztę badań. Badania hormonalne ok. Badania nasienia obnizone

    ewelcia45
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ