X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy intensywne starania = dziwne kropki...
Odpowiedz

intensywne starania = dziwne kropki...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 20 października 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może ktoś też tak miał stąd po przeszukaniu tematów załozyłam taki o to:)

    Nie wiem dlaczego ale pod koniec starań w co drugim cyklu u mojego męża pojawiają się czerwone kropki na żołędziu. Nic go nie swędzi tylko poprostu są. On twierdzi ze to raczej wynik obtarć i intensywnych starań. Ja nie mam ani infekcji ani objawów żadnych (ginekolog nic nie widzi). Czy ktoś się spotkał z czymś takim? Np cały miesiąc nic się nie dzieje i po ostatnim przytulańcu tadam "muchomor". Chyba chłopa trzeba przebadać...

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudocremem niech smaruje. Jeśli nie zejdzie przez weekend to lekarz. Ale myślę, ze sudocrem nazywany przeze mnie cudokremem) da radę.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 21 października 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też coś takiego się pojawia. Lekarz zalecił mężowi badania - chlamydie, mycoplasme, i te wszystkie inne wymazy ;) Nic nie wyszło... :( Stosujemy żel Conceive, który niby ma wspomóc starania i stwierdziliśmy, że to chyba od tego... Wyszłam z założenia, że gdyby to było uczulenie na mnie, na mój śluz, to chyba by piekło, swędziało, a poza kropkami nic się nie dzieje...
    Świetny pomysł z tym Sudocremem, będziemy musieli wypróbować :)

    Pati88 jak będziecie wiedzieć co powoduje te kropki, będę wdzięczna za info ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ