X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Krótki penis
Odpowiedz

Krótki penis

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 12 lipca 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi tutaj o penisa mojego partnera. Jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata i nadal nie mogę sie do niego przyzwyczaić. Wiem wiem,zę są inne sposoby zaspokajania kobiety ale przestaje mi to wystarczać. Jego penis w stanie wzwodu to jakieś 10 cm. Może mniej.

    On ma również kompleksy z tego powodu i ciągle mnie dopytuje czy mi wystarcza....Co robić?

    Annite, Jagnam lubią tę wiadomość

  • Natasza28 Koleżanka
    Postów: 54 62

    Wysłany: 12 lipca 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A byliście u jakiegoś lekarza? Być może jest to wynik jakiejś choroby. Ciężki temat....

    👩➡️ 31l
    Niedoczynność tarczycy❎
    Owulacje potwierdzone✔️
    Hormony✔️
    🧒➡️ 32l
    Morfologia 1%❎
    Ilość 300mln✔️

    Luty 2020 💔
    25.11.2021⏸️ ➡️beta 162
    27.11.2021➡️beta 340
    30.11.2021➡️beta 1320 🙃
    2.12 .2021➡️ pęcherzyk ciążowy
    Kolejna wizyta 18.12.2021♥️
  • Syla87 Autorytet
    Postów: 2334 1748

    Wysłany: 12 lipca 2021, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kiepska sprawa, może musicie poszukać jakichś pozycji które byłyby lepsze niż standardowe, przy których byłaby głębsza penetracja. Ostatnio szukając sobie botoxu trafiłam na klinikę która powiększa penisy kwasem hialuronowym wiec jeśli jest to kompleks dla partnera może warto…

    Starania od 08.2019
    👩🏼
    drożność 03.2021 - oba niedrożne, prawy udrożniony,
    Laparoskopia jajowodów 07.2021 - usunięcie zrostów, oba jajowody drożne
    👨🏻 20.11.2020 morfologia 2% reszta parametrów ok

    Trzy nieudane IUI
    29.04.2022 punkcja
    IVF ❄️❄️❄️❄️❄️ na zimowisku
    04.05.2022 transfer 5 dniowej blastki 5.1.1.
    7 dpt cień cienia
    8 dpt beta 122
    10 dpt beta 318
    12 dpt beta 702
    14 dpt beta 1543
    19 dpt (23.05.2022) pecherzyk ciążowy beta 7661 prog 231
    29 dpt (02.06.2022) 6+4 jest echo zarodka ❤️ CRL 0,67
    08.07.2022 I prenatalne wszystko ok
    13.07.2022 drugie prenatalne u innego lekarza tez ok
    30.08.2022 II połówkowe, będzie mała bejbisia 👨‍👩‍👧
    02.11.2022 III prenatalne 🍀
    10.01.2023 - urodziła się nasza córeczka 🥰🥰🥰
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 13 lipca 2021, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ciężki temat. Ciężki bo delikatny. Musisz to zrobić naprawdę z głową, aby nie popadł w jeszcze większe kompleksy i nie znięchęcił się do seksu z Tobą. Polecam przetestować różne pozycje. Są przecież takie które umożliwiają większą penetrację.
    A jeżeli chodzio powiększenie penisa, to są dwa sposoby. Pierwszy to operacyjny a drugi przy pomocy środków typu penilarge.

    Vienne, Jagnam, Kingakm lubią tę wiadomość

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 14 lipca 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście,że mu nie powiem ,że ma małego penisa. On o tym wie a ja mówie,ze jest ok. Jak nie jest ;/ Operacja odpada bo sama nie chciałabym aby wybrał się na coś takiego. Przecież ma to swoje skutki uboczne a ja nie chcę aby całkowicie stracił swoje możliwości....
    ten penilarge o który piszesz//....co to jest?

    Annite, Jagnam lubią tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 14 lipca 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie daje dodatkowych efektów ubocznych. Działą w dużym skrócie tak, że wpływa na zwiększenie objętości ciał jamistych w penisie. W ten sposób można uzyskać do kilku centymetrów więcej. Zależy jeszcze od pana.

    Jagnam lubi tę wiadomość

  • Madzia73 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 września 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienne wrote:
    Chodzi tutaj o penisa mojego partnera. Jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata i nadal nie mogę sie do niego przyzwyczaić. Wiem wiem,zę są inne sposoby zaspokajania kobiety ale przestaje mi to wystarczać. Jego penis w stanie wzwodu to jakieś 10 cm. Może mniej.

    On ma również kompleksy z tego powodu i ciągle mnie dopytuje czy mi wystarcza....Co robić?

    Witam znam temat tak dobrze iż nie mogłam się powstrzymać przed założeniem kąta..

    Mianowicie, mój były mąż z którym przeżyłam 17 lat... Obdarzony był podobnie do Twojego ( nie całe 11cm) , też tłumaczyłam sobie że to żaden wyznacznik faceta, zmuszałam się do współżycia , przekonałam go nawet że jedyne orgazmy jakie przeżywam to te łechtaczkowe, a pochwowych nigdy nie miałam. Patrząc z perspektywy czasu dobrze się stało że mój mężuś oszukiwał mnie finansowo, nie wchodząc w szczegóły... Wyjechałam za granicę gdzie poznałam mojego obecnego partnera.
    Przy pierwszym stosunku ( do któregoś z przyzwyczajenia bardziej się zmusilam niż tego chciałam) przekonałam się że rozmiar ma znaczenie , co prawda popadłam z skrajności w skrajnośc , gdzie ptaszysko mojego misia to grubo ponad 20 cm, i poczatkowo obawiałam się , ale wraz z narastającym podnieceniem dałam się ponieść rozkoszy. Okazało się że dopiero po 40 przekonałam się czym jest dobry seks , a zachowania znane mi z filmów dla dorosłych , którymi kiedyś się brzydziłam stały się nie mam moją codziennością ( miłość oralna która wręcz mnie brzydzila stała się "pasją" , seks analny nie do pomyślenia 5 lat temu obecnie jest standardem). Pomimo tego że żyje o wiele skromniej niż kiedyś , mniej wystawnie , a praca która wykonuje jest poniżej moich kwalifikacji to jestem obecnie kobietą szczęśliwą, spełnioną...

    Kochałam męża nad życie , wychowana w polskiej mentalności , w sloganach typu : nie auto ważne tylko kierowca , byłaby przekonana o tym że taka jestem i inaczej nie będzie... Okazało sie zupełnie inaczej.

    Patrząc na to wszystko po kilku latach, byłam glupia i nie świadoma trzeba czasem patrzeć na swoje szczęście , a bez dobrego życia intymnego jest o nie ciężko. Gdybym mogła cofnąć czas to szukała bym w przeszłości mojego Misia a nie wiązała się z ex...

    Moja rada poszukaj sobie kogoś na boku , zobacz jak będzie

  • Motylek 85 Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 28 września 2021, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia73 wrote:
    Witam znam temat tak dobrze iż nie mogłam się powstrzymać przed założeniem kąta..

    Mianowicie, mój były mąż z którym przeżyłam 17 lat... Obdarzony był podobnie do Twojego ( nie całe 11cm) , też tłumaczyłam sobie że to żaden wyznacznik faceta, zmuszałam się do współżycia , przekonałam go nawet że jedyne orgazmy jakie przeżywam to te łechtaczkowe, a pochwowych nigdy nie miałam. Patrząc z perspektywy czasu dobrze się stało że mój mężuś oszukiwał mnie finansowo, nie wchodząc w szczegóły... Wyjechałam za granicę gdzie poznałam mojego obecnego partnera.
    Przy pierwszym stosunku ( do któregoś z przyzwyczajenia bardziej się zmusilam niż tego chciałam) przekonałam się że rozmiar ma znaczenie , co prawda popadłam z skrajności w skrajnośc , gdzie ptaszysko mojego misia to grubo ponad 20 cm, i poczatkowo obawiałam się , ale wraz z narastającym podnieceniem dałam się ponieść rozkoszy. Okazało się że dopiero po 40 przekonałam się czym jest dobry seks , a zachowania znane mi z filmów dla dorosłych , którymi kiedyś się brzydziłam stały się nie mam moją codziennością ( miłość oralna która wręcz mnie brzydzila stała się "pasją" , seks analny nie do pomyślenia 5 lat temu obecnie jest standardem). Pomimo tego że żyje o wiele skromniej niż kiedyś , mniej wystawnie , a praca która wykonuje jest poniżej moich kwalifikacji to jestem obecnie kobietą szczęśliwą, spełnioną...

    Kochałam męża nad życie , wychowana w polskiej mentalności , w sloganach typu : nie auto ważne tylko kierowca , byłaby przekonana o tym że taka jestem i inaczej nie będzie... Okazało sie zupełnie inaczej.

    Patrząc na to wszystko po kilku latach, byłam glupia i nie świadoma trzeba czasem patrzeć na swoje szczęście , a bez dobrego życia intymnego jest o nie ciężko. Gdybym mogła cofnąć czas to szukała bym w przeszłości mojego Misia a nie wiązała się z ex...

    Moja rada poszukaj sobie kogoś na boku , zobacz jak będzie
    Naprawdę radzisz komuś zdradę, bo penis partnera jest "za mały"?

    TylkoLepiej, Sasanka55., Mas, jo_ana, niemamnicku, Vsteria lubią tę wiadomość

  • heniia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno są specjalne tabletki powiększające penisa. Znalazłam przypadkiem ciekawe opinie na tym forum

    tabletki na powiększenie członka małego opinie forum ciekawe czy to działa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2023, 13:46

  • Mas Autorytet
    Postów: 3949 2639

    Wysłany: 1 lutego 2023, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heniia wrote:
    Podobno są specjalne tabletki powiększające penisa. Znalazłam przypadkiem ciekawe opinie na tym forum

    tabletki na powiększenie członka małego opinie forum ciekawe czy to działa.

    A to mi wygląda na spam...

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    preg.png
  • Endriu Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 lutego, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypróbowałem 2 specyfiki z tego blogu i serio powiększają penisa. Najtańszy i najlepszy okazał sie ten Maxorman prawie 3cm wydłużyły członka i pogrubiły. Jednego nie udało sie sprowadzić do Polski. Ten drugi trochę słabszy był. Jednak to działa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ