X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Leki /suplememty
Odpowiedz

Leki /suplememty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 2 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie polecić jakiś lek suplement wspomagający męska płodność sprawdzony nie musi być tani.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popularny jest fertil men plus i faktycznie ma sporo wspomagaczy. Piszą też o preparacie maca...

    a.a.90 lubi tę wiadomość

  • Setunia26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam urolog polecił Profertil. Mówił że to najlepszy środek wspomagający dla mężczyzn na rynku. Czy coś pomógł to się okaże za ok 2 tygodnie gdy po 3 - miesięcznej kuracji powtórzymy badania. Stosujemy też Macę i Olej z wiesiołka.

    ... ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz...
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 5 września 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz kilku lekarzy powiedzialo, ze zadne suplementy nie pomoga. Trzeba rzucic papierosy i alko, uprawiac sport i zdrowo sie odzywiac.
    Sama nie wiem komu juz wierzyc.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Chciałam zapytać czy Wasi mężowie brali wit. D. Jeśli tak, to w jakiej dawce? Czy 4000j nie jest za dużo? Będę wdzięczna za pomoc!

  • Monini Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 12 października 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Hej Dziewczyny! Chciałam zapytać czy Wasi mężowie brali wit. D. Jeśli tak, to w jakiej dawce? Czy 4000j nie jest za dużo? Będę wdzięczna za pomoc!
    Mój M bierze 4000j pierwszy miesiąc. Wcześniej oznaczał poziom i wyszło mu 24, więc niedobór. Kupiliśmy takie z witaminą K2, która poprawia wchłanianie. Po skończeniu opakowania, będzie przyjmował tak jak ja 2000j.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    w4sqgywl7vqiucx5.png
    Starania od 05.2018
    Słabe nasienie męża
    Modlitwa o cud
    10.2018 powtórka badań M.
  • mt30 Autorytet
    Postów: 2422 770

    Wysłany: 12 października 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma też niedobór witaminy D. Dziewczyny czy to wpływa na płodność?

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Kasia089 Znajoma
    Postów: 18 16

    Wysłany: 13 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama chętnie się dowiem co z tą witaminą D

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 16 października 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Setunia26 wrote:
    Nam urolog polecił Profertil. Mówił że to najlepszy środek wspomagający dla mężczyzn na rynku. Czy coś pomógł to się okaże za ok 2 tygodnie gdy po 3 - miesięcznej kuracji powtórzymy badania. Stosujemy też Macę i Olej z wiesiołka.

    Hej i jak wyniki po kuracji? My bedziemy sprawdzali na poczatku stycznia.

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A Salfazin? Miał ktoś z nim styczność ?! Dziewczyny na bocianie sobie to bardzo chwalą oczywiście z połączeniem Maca :)

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Mój ma też niedobór witaminy D. Dziewczyny czy to wpływa na płodność?
    Jako jedna z przyczyn może być :(

  • adelgaza Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Ci sprawdzić różne opcje tu - Blog-adelgazar.com

  • Martii88 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 maja 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Od około dwóch tygodni - mój Partner ma cykliczne (czasem wszystko jest ok) problemy z osiągnięciem wzwodu. Początkowo - wzięłam to na śmiech, ale teraz widzę i czytam, że to mogą być poważne zaburzenia i co gorsze (mogą wpływać na płodność [?!]). Chciałabym zapytać Was - czy Waszym Partnerom udało się z tym uporać?

    Jeśli tak - co można zrobić nie wychodząc z domu? Póki co, mój luby nie chce słyszeć o lekarzu. Jakieś tabletki (trafiłam na coś takiego: https://biocity.pl/eron-plus/) Domowe sposoby?

    Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady/informacje/sugestie.

    Pozdrawiam,
    Marta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 17:59

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1443 1005

    Wysłany: 17 maja 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest totalnie przemęczony?
    Domowe sposoby: totalny relaks, odciążenie od wszelkich prac, zapewnienie odpoczynku po pracy, w przypadku stresów, również zadbanie o odpoczynek psychiczny (sport, książki, gry, komputer, karaoke). Po jakimś czasie takiego psychicznego i fizycznego relaksu-seksualny koncert życzeń.
    I polecam brak śmiechu, raczej przytulasy i zapewnienia, że to naprawdę nic takiego.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić shilajit.
    Warto zainteresować się tematem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 14:10

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ