X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Leki /suplememty
Odpowiedz

Leki /suplememty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 2 września 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie polecić jakiś lek suplement wspomagający męska płodność sprawdzony nie musi być tani.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popularny jest fertil men plus i faktycznie ma sporo wspomagaczy. Piszą też o preparacie maca...

    a.a.90 lubi tę wiadomość

  • Setunia26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam urolog polecił Profertil. Mówił że to najlepszy środek wspomagający dla mężczyzn na rynku. Czy coś pomógł to się okaże za ok 2 tygodnie gdy po 3 - miesięcznej kuracji powtórzymy badania. Stosujemy też Macę i Olej z wiesiołka.

    ... ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz...
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 5 września 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi juz kilku lekarzy powiedzialo, ze zadne suplementy nie pomoga. Trzeba rzucic papierosy i alko, uprawiac sport i zdrowo sie odzywiac.
    Sama nie wiem komu juz wierzyc.

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Chciałam zapytać czy Wasi mężowie brali wit. D. Jeśli tak, to w jakiej dawce? Czy 4000j nie jest za dużo? Będę wdzięczna za pomoc!

  • Monini Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 12 października 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Hej Dziewczyny! Chciałam zapytać czy Wasi mężowie brali wit. D. Jeśli tak, to w jakiej dawce? Czy 4000j nie jest za dużo? Będę wdzięczna za pomoc!
    Mój M bierze 4000j pierwszy miesiąc. Wcześniej oznaczał poziom i wyszło mu 24, więc niedobór. Kupiliśmy takie z witaminą K2, która poprawia wchłanianie. Po skończeniu opakowania, będzie przyjmował tak jak ja 2000j.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    w4sqgywl7vqiucx5.png
    Starania od 05.2018
    Słabe nasienie męża
    Modlitwa o cud
    10.2018 powtórka badań M.
  • mt30 Autorytet
    Postów: 2410 770

    Wysłany: 12 października 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma też niedobór witaminy D. Dziewczyny czy to wpływa na płodność?

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Kasia089 Znajoma
    Postów: 18 16

    Wysłany: 13 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama chętnie się dowiem co z tą witaminą D

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 16 października 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Setunia26 wrote:
    Nam urolog polecił Profertil. Mówił że to najlepszy środek wspomagający dla mężczyzn na rynku. Czy coś pomógł to się okaże za ok 2 tygodnie gdy po 3 - miesięcznej kuracji powtórzymy badania. Stosujemy też Macę i Olej z wiesiołka.

    Hej i jak wyniki po kuracji? My bedziemy sprawdzali na poczatku stycznia.

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A Salfazin? Miał ktoś z nim styczność ?! Dziewczyny na bocianie sobie to bardzo chwalą oczywiście z połączeniem Maca :)

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mt30 wrote:
    Mój ma też niedobór witaminy D. Dziewczyny czy to wpływa na płodność?
    Jako jedna z przyczyn może być :(

  • adelgaza Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Ci sprawdzić różne opcje tu - Blog-adelgazar.com

  • Martii88 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 maja 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Od około dwóch tygodni - mój Partner ma cykliczne (czasem wszystko jest ok) problemy z osiągnięciem wzwodu. Początkowo - wzięłam to na śmiech, ale teraz widzę i czytam, że to mogą być poważne zaburzenia i co gorsze (mogą wpływać na płodność [?!]). Chciałabym zapytać Was - czy Waszym Partnerom udało się z tym uporać?

    Jeśli tak - co można zrobić nie wychodząc z domu? Póki co, mój luby nie chce słyszeć o lekarzu. Jakieś tabletki (trafiłam na coś takiego: https://biocity.pl/eron-plus/) Domowe sposoby?

    Będę wdzięczna za jakiekolwiek porady/informacje/sugestie.

    Pozdrawiam,
    Marta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 17:59

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1438 1002

    Wysłany: 17 maja 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest totalnie przemęczony?
    Domowe sposoby: totalny relaks, odciążenie od wszelkich prac, zapewnienie odpoczynku po pracy, w przypadku stresów, również zadbanie o odpoczynek psychiczny (sport, książki, gry, komputer, karaoke). Po jakimś czasie takiego psychicznego i fizycznego relaksu-seksualny koncert życzeń.
    I polecam brak śmiechu, raczej przytulasy i zapewnienia, że to naprawdę nic takiego.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić shilajit.
    Warto zainteresować się tematem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2019, 14:10

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ