Forum Męskie sprawy Mało żywych plemników ...czy jest szansa ?
Odpowiedz

Mało żywych plemników ...czy jest szansa ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Drica78 Koleżanka

Wysłany: 7 stycznia 2016, 00:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o pomoc ... Nie wiem co o tym myslec czy jest szansa na zwiększenie żywych plemników ? Czy juz koniec ;-(
    Mamy po 36 lat a czasu co raz mniej .... Pomóżcie jestesmy z UK stad to pytanie nie dostaliśmy wyników do ręki mamy powtórzyć badania za jakis czas teraz futruje męża Maca witaminy C selen cynk ... Ale boje sie ze nic nie pomoże ....
    Prosze o wytłumaczenie czy mamy szanse ...

Ferrari
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego