X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Mąż nie ma ochoty na seks
Odpowiedz

Mąż nie ma ochoty na seks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 13 marca 2023, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobieram się do niego, a on nic. W sytuacjach intymnych również widać, że ma problemy ze wzwodem i mimo długiej gry wstępnej nie dzieje się nic szczególnego ;/ Co może być nie tak?

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 14 marca 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałaś z nim może? Wiem,żę to może byc bardzo trudne bo oni uczuleni są na takie rzeczy ale warto byłoby chociaż spróbować... Czy stresuje się w pracy? Mój jak dostał awans to miał tego typu problemy. Nawał pracy w firmie oraz przenosił to potem do łożka. Bardzo się wtedy kłóciliśmy. Potem wybralismy się do seksuologa ( praktycznie go do tego zmusiłam ) Można mu podsunąć tabletki, dobre rezultaty daje na przykład viamen

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 16 marca 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pracy ma tam jakieś stresy - ale zawsze je miał. Do seksuologa trudno byłoby go zaciągnąć - to dumny facet. Wiesz jak jest z takimi.
    A te środki o których pisałaś? Viamen - rozumiem, że Twój facet je zażywa? Zauważyłaś jakąś poprawę?

  • Siuleczka. Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 marca 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce zabrzmiec jak jakas madrala ale przechodze temat i dlugo badam, sporo czytam. Brak ochoty moze miec podloze emocjonalne przy jakims wyczerpaniu psychicznym faktycznie ale i byc spowodawanw rowniez masa innych rzeczy. Sporo z partnerem rozmawiamy i oboje problem zauwazylismy u niego. Po zrobieniu badan z krwi (staramy sie o dziecko wiec dal sie przekonanc) okazalo sie, ze ma strasznie niski testosteron. Nie wiemy jeszcze jaka przyczyna bo jest mlody, zdrowy i sprawny a dwa lata temu tez balal i byl duzo duzo wyzszy.
    Skonsultowalismy z lekarzem i polecil stymen. Poki co na temat efektów nie moge sie wypowiedziec bo zaczal suplementację dopiero co. Mam jednak wielka nadzieje ze i sily i ochota wroca 😅

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 20 marca 2023, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Tak jak już pisałam tutaj poprawa jest duża. Ma porównanie z kilkoma innymi środkami ale ten dal najlepszy efekt ze wszystkich.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 20 marca 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam man power. Zażywa ten środek i przynosi naprawdę dobre efekty. Zażyć trzeba na koło 1h przed planowanym stosunkiem. Stan erekcji jest zdecydowanie mocniejszy.

  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 21 marca 2023, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki z informacje. Postanowiłam to sobie jednak zamówić. Rozmawiałam z mężem ( wreszcie udało nam się dojść do jako takiego porozumienia) oraz spróbuje. W tym tygodniu środek powinien do mnie dojść tak wiec napiszę jak efekty.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ