X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Mukowiscydoza a inseminacja lub in vitro?
Odpowiedz

Mukowiscydoza a inseminacja lub in vitro?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agggusiaczek Przyjaciółka
    Postów: 71 43

    Wysłany: 22 lutego 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mąż choruje na mukowiscydozę? Czy jest ktoś kto ma doświadczenie w temacie?

  • Etka* Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 23 lutego 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M ma mutację, konieczne było wykluczenie jej u mnie. Potem genetyk ocenia jakie jest prawdopodobieństwo przekazania genu i choroby.

  • Mazwopka Autorytet
    Postów: 385 175

    Wysłany: 29 lutego 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj maz ma mutacje cftr , ja nie mam mutacji tego genu.
    brak plemników w nasieniu.

  • kręcona Przyjaciółka
    Postów: 92 127

    Wysłany: 11 lipca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagłada ale u nas podobnie mój M ma mutacje genu cftr oraz 0 plemników . Czy ktoś jeszcze był w podobnej sytuacji ? Dopiero co się dowiedzieliśmy i sprawa jest na " świeżo " azoospermia stwierdzona w lutym tego roku a genetyka wyszła dosłownie parę dni temu . Sami się zastanawiamy co dalej ? Jakie jest dalsze postępowanie ? Najgorsza jest taka niepewność przed nieznanym .. staram się nie zwariować ale czasami jest naprawdę ciężko . Mam nadzieję że znajdzie się jeszcze ktoś z was w podobnej sytuacji i opiszę swoje doświadczenia / przemyślenia ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ