Forum Męskie sprawy Mukowiscydoza a inseminacja lub in vitro?
Odpowiedz

Mukowiscydoza a inseminacja lub in vitro?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agggusiaczek Debiutantka

Wysłany: 22 lutego, 18:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mąż choruje na mukowiscydozę? Czy jest ktoś kto ma doświadczenie w temacie?

• Etka* Znajoma

Wysłany: 23 lutego, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M ma mutację, konieczne było wykluczenie jej u mnie. Potem genetyk ocenia jakie jest prawdopodobieństwo przekazania genu i choroby.

• Mazwopka Autorytet

Wysłany: 29 lutego, 11:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj maz ma mutacje cftr , ja nie mam mutacji tego genu.
    brak plemników w nasieniu.

I IVF Oslo
    08.2018 świeży z - beta negatywna /1
    11.2018 FET - beta negatywna /2
    02.2019 - transfer odwołany /2 zarodki obumarły po rozmrożeniu

II IVF Rzgów
    11.2019 FET - usg 8t (pusty pęcherzyk, ciąża bezzarodkowa)
    01.2020 FET - beta negatywna
    02.2020 FET - beta negatywna

➡️❄️

Ja - zdrowa 💫
    On - mutacja CFTR , azoospermia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.