Forum Męskie sprawy Nadciśnienie tętnicze - leki a jakoś nasienia?
Odpowiedz

Nadciśnienie tętnicze - leki a jakoś nasienia?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 marca 2014, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !
    Od roku staramy się bezowocnie o dziecko.
    Jesteśmy po pierwszych badaniach ale nie daje mi spokoju fakt, że mój facet bierze co dzień leki na nadciśnienie - miej więcej od półtora roku, jednak wyniki mieszczą się w normie, powtórka w przyszłym miesiącu. Czy któraś z Was miala podobny problem i zaszła w ciążę? Czy te leki faktycznie wpływają na plemniki? Przestudiowałam ulotki ale pisze tylko o wplywie na potencje...

• misia79 Autorytet

Wysłany: 22 marca 2014, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż również choruje nad naciśnienie już od dawna przyjmuje leki kilka razy zmieniane i nikt nie stwierdził interakcji tych leków z suplementami na poprawę nasienia. Absolutnie nie powinno miec to wpływu przecież co 3 człowiek choruje na nadciśnienie i jakoś ludzie mają dzieci. Także spokojnie nie stresuj się a mążulek potrzebuje jedynie spokoju i unikania stresujących sytuacji.Powinien również unikac gorących kąpieli i przebywania w upalnych pomieszczeniach to tyle.Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 13:39

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 marca 2014, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za słowa otuchy :) oczywiście narzeczony nie bierze gorących kąpieli, nie nosi ciasnej bielizny, bierze witaminy..

• misia79 Autorytet

Wysłany: 23 marca 2014, 01:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rudamaruda wrote:
    Dziękuję za słowa otuchy :) oczywiście narzeczony nie bierze gorących kąpieli, nie nosi ciasnej bielizny, bierze witaminy..
    Na jąderka dpbrze wpływa również unikanie podgrzewanych siedzeń w samochodzie.:-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.