X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Nasienie
Odpowiedz

Nasienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i chłopaki. Mam problem. Troche dziwnie o tym pisać ale muszę sie podpytać. Szczególnie ze tu mozna anonimowo. Mianowicie chodzi mi o nasienie męża a raczej jego " wystrzał ".
    Mianowicie u nas jest taki problem, ze nasienie nie wystrzela tylko wylatuje. Nie wiem czy to jakaś choroba czy to normalne. Dlatego pisze tutaj. Czy mozna jakoś to poprawić? Jaka moze być tego przyczyna ? Pytam ponieważ myśle ze to tez moze mieć wpływ na zajście w upragniona ciąże.

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim sensie wylatuje? Ja z obserwacji zauwazylam ze u mojego to zalezy-po dłuższej przerwie leci jak z procy a jak regularnie sie kochamy to wyplywa jak z wulkanu... Myślisz ze to zależy i ma wpływ na ciaze?

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi sie wydaje ze moze mieć wpływ. Jakoś mi sie ubzdurało ze jak by wystrzeliło to ze doleci dam gdzie powinno. A jak wylatuje tak jak opisałaś z wulkanu to ze zaraz wszystko wypłynie :(

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego m właśnie nie ma różnicy czy cześciej sie kochamy czy z przerwami dłuższymi. Czy z większym podnieceniem czy z mniejszym. Różni sie w tedy tylko ilośc jak zachowujemy dłuższa przerwę to nasienia jest więcej. Jak krótsza to mniej. Ale za każdym razem nie leci jak z procy tylko jak z wulkanu.

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robisz swiece po stosunku?wtedy nie wyleci... U mojego to tak jak napisałam jak zdarzylam zauważyć. Ale z wiadomych względów " nie marnujemy" na oglądanie tylko wszystko idzie do środka.

    Ja myślę ze nie ma znaczenia.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche mnie pocieszyłas chciałbym zeby tak było :)
    Świece robię często właśnie z tego względu.

    My tez nie oglądamy bo szkoda żołnierzyków.
    Ale za czasów gdy nie było ich szkoda to widzieliśmy ze jest "wulkan".
    A teraz poprostu maż czuje.

    I sie zastanawiam czy taka jego "uroda" czy jest jakaś przyczyna. Która mozna "wyleczyć" ( poprawić ).

    Np. Cewnika ( którego ktoś kiedyś zakładał przedoperacja jak mój mąż był mały)

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarza swojego nie możesz zapytać?ja się nad tym nigdy nie zastanawiałam żeby miało to znaczenie. Mysle żeby pod tym kątem wyluzować,jesli swieca na koniec jest to chyba jest ok. Moim zdaniem.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze było mi głupio. I myślałam ze ginekolog moze sie nie znac ze raczej androlog.
    Ale zapytam w styczniu jak bede czy to ma jakies znaczenie.

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przejmujesz sie. Normalnie zapytaj sie prosto z mostu. Powie ci czy to ma znaczenie czy nie i będziesz spokojniejsza. A jak będzie miało znaczenie to udacie sie do androloga. Ale mysle ze to nie będzie konieczne :P

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angrologa właśnie nie mogliśmy znaleźć ( dlatego założyłam temat kolejny androlog Białystok) i z rok temu byliśmy u urologa.
    Który przebadał męża pod kątem żylaków i innych męskich spraw. Ze tak powiem pomacal po jajkach powiedział ze ok zeby wynikami sie nie przejmować wizyta trwała niecałe 10 minut zgarnął 100 zł i to wszystko.
    Wiec założyłam temat androlog Białystok ze jak w razie wyniki by sie nie poprawiły od witaminek zeby szukać dalej przyczyny.
    W necie cieżko znaleźć androloga przez internet. A do Białegostoku mam kawałek drogi i nie znam tego miasta dlatego dopytuje sie na forum wszystkiego. U nas nie ma nawet urologa. A ginekolodzy same konowały wiec ze wszystkim jeżdzę dalej.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja87 wrote:
    A przejmujesz sie. Normalnie zapytaj sie prosto z mostu. Powie ci czy to ma znaczenie czy nie i będziesz spokojniejsza. A jak będzie miało znaczenie to udacie sie do androloga. Ale mysle ze to nie będzie konieczne :P
    Hehe łatwo powiedzieć wał prosto z mostu. Hehe juz sobie wyobrażam jak opisuje ginekologowi o wulkanie:)
    Juz sama nie wiem czy sie śmiać czy płakać.

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he ;) wiesz co, mysle ze ginekolodzy słyszeli gorsze pytania. Rzeczywiście moze wulkan i proca to zabawne porównanie ale jak Np zapytasz czy ma znaczenie sposób wytrysku to będzie ok. Jesli ma cie to tak absorbować i meczyc to pytaj i juz. Pamiętaj ze to jest lekarz a nie kolega z gimnazjum który czeka aż będzie brechtał.

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię :)!

    Nadzieja87 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ