X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Nie wiem co to jest i co mam zrobic
Odpowiedz

Nie wiem co to jest i co mam zrobic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adrian981 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parę dni temu wyskoczyło mi takie coś na penisie . Na początku nie martwiłem się i myślałem ze z czasem zniknie i będzie wszystko dobrze . Tak wygląda to sprzed trzema dniami

    https://iv.pl/image/img-20210425-211258.Gtu4v5O


    Oczywiście codziennie myłem . Nic nie bolało i wszystko było dobrze . Wczoraj ten pęcherzyk urósł i się powiększył . Teraz tak wygląda .

    https://iv.pl/image/img-20210425-211041.Gtu4Nc2

    Od czasu do czasu leci krew . Czasami ale rzadko wypływa minimalna ilość białego płynu , wygląda to na rope . Czasami boli ale jest to do zniesienia . Byłby mi ktoś w stanie powiedzieć co to jest i co mam teraz zrobić

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrian przede wszystkim nie naciskaj i nie wyciskaj. Mąż miał kiedyś taki pęcherzyk, z którego potem leciała ropa, zniknął po jakichś 3 tygodniach ale był dosyć duży, w tym czasie brał ciepłe kąpiele. Do tego przewiewna bawełniana bielizna.
    Jak nie zniknie za tydzień-dwa albo w tym czasie będzie gorzej czy będzie się coś zmieniać to umów się do urologa. W sumie mógłbyś już się umówić przedstawić problem jak zniknie będziesz chociaż wiedział co to było i co robić żeby nie wracało.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Esternella Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 14 lipca 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takich zmianach lepiej nie robić nic tylko obserwować, ewentualnie kąpiele i oddychająca bielizna, jakby się pogorszyło po paru dniach to od razu do lekarza

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ