X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy PARENS Rzeszów
Odpowiedz

PARENS Rzeszów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy partner/mąż którejś z Was miał wykonywane badanie nasienia w PARENS-ie w Rzeszowie?
    Czy nie zakłamują tam wyniku?
    Wcześniej robiliśmy ogólne badania nasienia, ale teraz zależy nam na wspomaganym komputerowo, a podobno w Rzeszowie tylko tam takie wykonują. Proszę o odpowiedź!

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • patryska Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ... mój mąż miał tam wykonywanie badanie nasienia w październiku zeszłego roku. Nie wiem czy zakłamują czy nie bo nigdzie indziej na takich badaniach nie był ... na termin czekał 2 tygodnie a na wyniki 3 dni robocze :)

    Anja89 lubi tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli wynik wyszedł ok skoro nigdzie indziej nie był?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy w Parens, ale w Krakowie i polecam. Oprócz komputerowego badania nasienia robiliśmy też bardziej szczegółowe badania i wydaje mi się że są wiarygodne. Nie wiem czy te placówki są jakoś ze sobą powiązane...

    Anja89 lubi tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti-85 wrote:
    My robiliśmy w Parens, ale w Krakowie i polecam. Oprócz komputerowego badania nasienia robiliśmy też bardziej szczegółowe badania i wydaje mi się że są wiarygodne. Nie wiem czy te placówki są jakoś ze sobą powiązane...
    Jeśli się dobrze orientuję to jest ta sama klinika, tylko oddział w Rzeszowie właśnie. Dziękuję za odpowiedź. Już jesteśmy umówieni na badanie :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ