X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Po gorączce..
Odpowiedz

Po gorączce..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emkaerka5 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż robił badanie około miesiąca temu, wyniki w normie, powtórzył teraz i wyszły znacznie gorzej, a na dodatek teraz wystąpiła gorączka.. Podejrzewamy że coś w rodzaju udaru słonecznego, bo to po pobycie nad wodą..
    Rozumiem, że teraz będzie jeszcze gorzej? Jak długo będą się regenerować? 3 miesiące?
    Konieczne jest odlozenie starań? Jestem załamana...
    Zażywa od niedawna Fertilman Plus, Wit C 1000, L- Karnityne, Salfazin, Selen, ACC 600
    Tutaj wyniki:

    Liczba dni od ostatniej ejakulacji: 7
    Upłynnienie: 60 min
    Objętość: 1,5 ml
    pH 8
    Barwa: szaro biała
    Lepkość: zwiększona
    Aglutynacja: brak
    Ruch postępowy: 60%
    Ruch niepostępowy: 3%
    Plemniki nieruchome: 37%
    Żywotność: 65%
    Plemniki o prawidłowej budowie: 5%
    Preparat bezpośredni: komórki okrągłe 4-8 w p w
    Ilość plemników w ml 80mln
    Całkowita ilość plemników 120mln.

    Jeszcze przed gorączką:

    Liczba dni od ostatniej ejakulacji : 4
    Uplynnienie 40 min
    Objętość: 2 ml
    pH 9
    Barwa: szaro biała
    Lepkość: zwiększona
    Aglutynacja: stopień I
    Ruch postępowy: 38%
    Ruch niepostępowy: 8%
    Plemniki nieruchome: 54%
    Żywotność: 50%
    Plemniki o prawidłowej budowie: 4%
    Preparat bezpośredni: komórki okrągłe 5-7 w p w
    Ilość plemników w ml 24mln
    Całkowita ilość plemników 48mln

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2018, 16:09

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emkaerka5 wrote:
    Mąż robił badanie około miesiąca temu, wyniki w normie, powtórzył teraz i wyszły znacznie gorzej, a na dodatek teraz wystąpiła gorączka.. Podejrzewamy że coś w rodzaju udaru słonecznego, bo to po pobycie nad wodą..
    Rozumiem, że teraz będzie jeszcze gorzej? Jak długo będą się regenerować? 3 miesiące?
    Konieczne jest odlozenie starań? Jestem załamana...
    Zażywa od niedawna Fertilman Plus, Wit C 1000, L- Karnityne, Salfazin, Selen, ACC 600
    Tutaj wyniki:

    Liczba dni od ostatniej ejakulacji: 7
    Upłynnienie: 60 min
    Objętość: 1,5 ml
    pH 8
    Barwa: szaro biała
    Lepkość: zwiększona
    Aglutynacja: brak
    Ruch postępowy: 60%
    Ruch niepostępowy: 3%
    Plemniki nieruchome: 37%
    Żywotność: 65%
    Plemniki o prawidłowej budowie: 5%
    Preparat bezpośredni: komórki okrągłe 4-8 w p w
    Ilość plemników w ml 80mln
    Całkowita ilość plemników 120mln.

    Jeszcze przed gorączką:

    Liczba dni od ostatniej ejakulacji : 4
    Uplynnienie 40 min
    Objętość: 2 ml
    pH 9
    Barwa: szaro biała
    Lepkość: zwiększona
    Aglutynacja: stopień I
    Ruch postępowy: 38%
    Ruch niepostępowy: 8%
    Plemniki nieruchome: 54%
    Żywotność: 50%
    Plemniki o prawidłowej budowie: 4%
    Preparat bezpośredni: komórki okrągłe 5-7 w p w
    Ilość plemników w ml 24mln
    Całkowita ilość plemników 48mln
    to zalezy jak wysoka byla ta goraczka. moj mial ostatnio stan podgoraczkowy (37stopni) gdzie normalna temp. ciala jego to ok 35,8... od razu zazywal ibuprom... jest okej, ale tez wlasnie sie martwie bo mielismy za 3 tygodnie robic badania nasienia i nie do konca wiem czy wyjda takie jakie powinny wyjsc.

    10.09.2019 Marcel
  • Emkaerka5 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety u Nas wyższe wartości.. A czy np gripexy są bezpieczne przy staraniach? Oleczka94 widzę że u Ciebie też 5cs, niby mało, ale mi już psychika wysiada. W 1 cs miałam ciążę biochemiczną i dlatego tak przeżywam.. Kurde nie zazdroszczę, a mieliście 3 miesięczną kurację? To te wyniki znow mogą być zaburzone po tej gorączce :/

  • Emkaerka5 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 u Was czynnik męski? U Ciebie wszystko w porządku?

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem u kogo.jaki czynnik bo to dopiero 5cs. Zreszta mieszkam w Uk i nie mam mozliwosci isc na badania kiedy chce... jesli w tym cyklu nic, to zrobimy podstawe dla malza. To bedzie za 3tyg, jego pierwszy raz i sie stresuje :-).Nie mial kuracji bo temp. Obnizyla sie od razu po tabletkach, zreszta to nie byla niewiadomo jak podwyzszona temp tylko stan podgoraczkowy. :-)
    Co do psychiki to mi troche tez ale wlasnie pod wzgledem blokady na jakie kolwiek badania,konsultacje... :-)

    Czy gripexy sa bezpieczne? Teoretycznie wszystko jest 'niebezpieczne' dlatego ja na takie cos nie patrze. Trzeba to trzeba. Nie chce zeswirowac i np. Pic samej wody, bo cukier szkodzi... tak trzeba do tego podejsc. Na luzie... to dopiero 5cs. Wiem ze to trudne i pewnie jak przyjdzie mi dzien @ i on sam to znowu bede miala dola, ale teraz korzystam z tej 'pozytywnej chwili' czekania na testowanie.
    A jesli chodzi o mnie to mam 40paro dniowe cykle, ale jestem po anty wiec moze jeszcze chwile trzeba poczekac... zamierzam od nastepnego cyklu pic ziola ojca stoki nr.3. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2018, 20:43

    10.09.2019 Marcel
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ