Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Polecenie lekarza
Odpowiedz

Polecenie lekarza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mowmisiostro Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 17 maja, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    Czy może ktoś polecić sprawdzonego Androloga z Poznania, Wrocławia, Szczecina lub województwa Lubuskiego?
    *oligospermia + teratospermia do diagnozy i leczenia

  • Niczka20 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 19 maja, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciej Pawlik z Poznania. Ulica Anny Danysz 13 😃. Nie naciąga na kasę, nie zachęca od razu do in vitro, tylko szuka innych rozwiązań. Nie każe się szprycować dziwnymi specyfikami. Jeździmy od stycznia, ale na pewno nie zmienimy na innego. Szczególnie polecam za podejście do pacjenta. Partner był bardzo zestresowany, a doktor wszystko nam wyjaśnił i podniósł na duchu.
    Mamy ten sam problem. Oligospermia i teratospermia. Na razie parametry poszły nam w górę. Czekamy na poprawę morfologii

    Mamusiu... Jestem Twoim promykiem nadziei, ukrytym w gwiazdach i snach. Twoje serce mnie już zna. Niech Twoja bezgraniczna miłość przegoni każdą trudność. Aż w końcu przytulisz mnie do swojego serca.
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2495 6156

    Wysłany: 19 maja, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczka20 wrote:
    Maciej Pawlik z Poznania. Ulica Anny Danysz 13 😃. Nie naciąga na kasę, nie zachęca od razu do in vitro, tylko szuka innych rozwiązań. Nie każe się szprycować dziwnymi specyfikami. Jeździmy od stycznia, ale na pewno nie zmienimy na innego. Szczególnie polecam za podejście do pacjenta. Partner był bardzo zestresowany, a doktor wszystko nam wyjaśnił i podniósł na duchu.
    Mamy ten sam problem. Oligospermia i teratospermia. Na razie parametry poszły nam w górę. Czekamy na poprawę morfologii
    Kiedy macie badanie kontrolne ? 😊

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • mowmisiostro Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 maja, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczka20 dziękuję za odpowiedź :) Pójdziemy do tego lekarza i mam nadzieje, że nam pomoże :)
    Trzymam kciuki też za was :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ