Forum Męskie sprawy pomoc w interpretacji
Odpowiedz

pomoc w interpretacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 17 października 2014, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Widzę że jesteście bardzo obeznane w prawidłowości wyników. Oto wyniki mojego męża:
    aglutynacja stopień I,
    koncentracja 20 mln norma ponad 15 mln, całkowita liczba plemników 136 mln norma ponad 39 mln,
    ruch postepowy 50 % norma ponad 32 % ruch całkowity 70 % norma ponad 40 % brak ruchu 30 %
    plemniki o prawidłowej budowie 5 % norma ponad 4 %
    Moja ginka mówi że są małe szanse na naturalne zajście a jeszcze biorąc pod uwagę że mam 35 lat i rok nic nie wychodzi to trzeba starać się przez inseminację Co myślicie ?

jadzia
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 19 października 2014, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nikt nie powie co o tym myśli )

jadzia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 października 2014, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moim zdaniem wyniki sa dobre, uwierz mi ze ja bym chciała abym moj miał takie:)
    u meza nie ma sie czego czepic, jedynie mozna faktycznie mu jakies witaminki typu androvit, fertilan kupic nie zaszkodzi a jeszcze polepszy:) a u Ciebie wszystko ok?

• aipoite Ekspertka

Wysłany: 20 października 2014, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne że wyniki super, tylko pomarzyć można o takich! moim zdaniem nawet suplementów nie trzeba, ale oczywiście nie zaszkodzą :)

<3
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 20 października 2014, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny No ale moja ginka mówi że takie wyniki to kwalifikują na inseminację (

jadzia
  • aipoite Ekspertka

Wysłany: 20 października 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na Twoim miejscu zmieniła bym ginekologa, żeby zasięgnąć innej opinii lekarza, z o wiele gorszymi wynikami nasienia dziewczyny zachodzą w ciążę, więc spokojnie jest dobrze.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 11:34

<3
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 20 października 2014, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję aipoite bardzo za pocieszenie ) sugestia mojej ginekolożki wynika chyba też z faktu moich bezowocnych starań już od roku i z tego że mam 35 lat Boję się że zanim coś z tego będzie to nie będę miała ani jednego jajeczka zdolnego do zapłodnienia ((((((

jadzia
  • aipoite Ekspertka

Wysłany: 20 października 2014, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, możesz oczywiście się przebadać dokładniej i sprawdzić czy wszystko pracuje ok, ale na pewno z takim nasieniem możesz bez problemu zajść w ciążę, a wiek hmmm znam wiele kobiet które nawet starsze zaszły w ciążę, więc głowa do góry :)

<3
  • jadzia34 Znajoma

Wysłany: 20 października 2014, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co życie przyniesie ale bardzo Ci dziękuję za dobre słowo i Tobie też oby się szybko udało ))))))

jadzia
  • aipoite Ekspertka

Wysłany: 20 października 2014, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) trzymam kciuki!

<3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.