X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy pomoc w interpretacji
Odpowiedz

pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 17 października 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Widzę że jesteście bardzo obeznane w prawidłowości wyników. Oto wyniki mojego męża:
    aglutynacja stopień I,
    koncentracja 20 mln norma ponad 15 mln, całkowita liczba plemników 136 mln norma ponad 39 mln,
    ruch postepowy 50 % norma ponad 32 % ruch całkowity 70 % norma ponad 40 % brak ruchu 30 %
    plemniki o prawidłowej budowie 5 % norma ponad 4 %
    Moja ginka mówi że są małe szanse na naturalne zajście a jeszcze biorąc pod uwagę że mam 35 lat i rok nic nie wychodzi to trzeba starać się przez inseminację Co myślicie ?

    jadzia
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 19 października 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nikt nie powie co o tym myśli )

    jadzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana moim zdaniem wyniki sa dobre, uwierz mi ze ja bym chciała abym moj miał takie:)
    u meza nie ma sie czego czepic, jedynie mozna faktycznie mu jakies witaminki typu androvit, fertilan kupic nie zaszkodzi a jeszcze polepszy:) a u Ciebie wszystko ok?

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 20 października 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne że wyniki super, tylko pomarzyć można o takich! moim zdaniem nawet suplementów nie trzeba, ale oczywiście nie zaszkodzą :)

    <3
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 20 października 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny No ale moja ginka mówi że takie wyniki to kwalifikują na inseminację (

    jadzia
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 20 października 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na Twoim miejscu zmieniła bym ginekologa, żeby zasięgnąć innej opinii lekarza, z o wiele gorszymi wynikami nasienia dziewczyny zachodzą w ciążę, więc spokojnie jest dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 11:34

    <3
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 20 października 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję aipoite bardzo za pocieszenie ) sugestia mojej ginekolożki wynika chyba też z faktu moich bezowocnych starań już od roku i z tego że mam 35 lat Boję się że zanim coś z tego będzie to nie będę miała ani jednego jajeczka zdolnego do zapłodnienia ((((((

    jadzia
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 20 października 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, możesz oczywiście się przebadać dokładniej i sprawdzić czy wszystko pracuje ok, ale na pewno z takim nasieniem możesz bez problemu zajść w ciążę, a wiek hmmm znam wiele kobiet które nawet starsze zaszły w ciążę, więc głowa do góry :)

    <3
  • jadzia34 Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 20 października 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co życie przyniesie ale bardzo Ci dziękuję za dobre słowo i Tobie też oby się szybko udało ))))))

    jadzia
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 20 października 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) trzymam kciuki!

    <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ