Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy PRE-Conceive cudowny lek???
Odpowiedz

PRE-Conceive cudowny lek???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Hiacynta89 Koleżanka

Wysłany: 21 listopada 2017, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś próbowała ProsperM bo ja tak sobie go wymyśliłam dla mojego męża żeby nie miało samych witamin i mikroelementów w składzie a teraz juz sama nie wiem. A co było w składzie pre-conceive?

Hiacynta89
  • kaprys Nowa

Wysłany: 27 listopada 2017, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Schmetterling:)
    Powiedz mi czy Twój M stosował to 4 miesiące??? u mojego jest słaba ruchliwość i bardzo mało żołnierzyków lekarz ten sam co Wasz przepisał dodatkowo Clo maca i lisihexal. Mam nadzieję że to pomoże my dopiero zaczeliśmy i właśnie bije się z myślą nad tym cudem dosyć drogim

Schmetterling lubi tę wiadomość

kaprys
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 lutego 2018, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kaprys,

nie wiem czy jesteś jeszcze na forum, ale mój mąż stosował chyba to z pół roku zanim znów poszedł na badanie.

Gdybym mogła Ci jakoś pomóc, to odezwij się proszę na priv :)

Pozdrawiam, M.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ