X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy PRE-Conceive cudowny lek???
Odpowiedz

PRE-Conceive cudowny lek???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Hiacynta89 Koleżanka
    Postów: 83 13

    Wysłany: 21 listopada 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś próbowała ProsperM bo ja tak sobie go wymyśliłam dla mojego męża żeby nie miało samych witamin i mikroelementów w składzie a teraz juz sama nie wiem. A co było w składzie pre-conceive?

    Hiacynta89
  • kaprys Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Schmetterling:)
    Powiedz mi czy Twój M stosował to 4 miesiące??? u mojego jest słaba ruchliwość i bardzo mało żołnierzyków lekarz ten sam co Wasz przepisał dodatkowo Clo maca i lisihexal. Mam nadzieję że to pomoże my dopiero zaczeliśmy i właśnie bije się z myślą nad tym cudem dosyć drogim

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    kaprys
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kaprys,

    nie wiem czy jesteś jeszcze na forum, ale mój mąż stosował chyba to z pół roku zanim znów poszedł na badanie.

    Gdybym mogła Ci jakoś pomóc, to odezwij się proszę na priv :)

    Pozdrawiam, M.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ