Forum Męskie sprawy problem z enterrococusem w nasieniu
Odpowiedz

problem z enterrococusem w nasieniu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izia Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    miał ktoś z tym do czynienia? antybiotyki leczenie leczenie antybiotyki znika i znów się pojawia.. nawet nie mamy jak się starać - już myśleliśmy nad seksem zaraz po antybiotykach albo żeby bez zabezpieczenia za drugim razem z małym odstępem czasu że wtedy to paskudztwo tam nie wlezie.. boje się zarazić ..

f2wl3e5e6my37vnq.png

relgh371tpzveqzl.png

iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • Pola7 Autorytet

Wysłany: 20 lutego 2014, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W nasieniu mojego M w zwykłym posiewie nic nie wyszło. Ale on miał taki posiew, że na drugi dzień były wyniki. Za to w moim posiewie, na którego wynik czekałam tydzień wyszedł enterococcus, nie wierzę, że i on tego nie załapał. Ja teraz jestem na antybiotykach. Mąż w sobotę jedzie do androloga z moimi wynikami, pewnie też mu coś zapoda. Mój ginekolog twierdzi, że to nie jest nic groźnego i można się przy tym starać i nie ma on wpływu na płodność...w internecie czytam co innego...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 07:37

09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.