X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy problem z enterrococusem w nasieniu
Odpowiedz

problem z enterrococusem w nasieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • izia Autorytet
    Postów: 804 637

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miał ktoś z tym do czynienia? antybiotyki leczenie leczenie antybiotyki znika i znów się pojawia.. nawet nie mamy jak się starać - już myśleliśmy nad seksem zaraz po antybiotykach albo żeby bez zabezpieczenia za drugim razem z małym odstępem czasu że wtedy to paskudztwo tam nie wlezie.. boje się zarazić ..

    f2wl3e5e6my37vnq.png

    relgh371tpzveqzl.png

    iv09e6yde3iv9cgb.png[/url
  • Pola7 Autorytet
    Postów: 457 678

    Wysłany: 20 lutego 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    W nasieniu mojego M w zwykłym posiewie nic nie wyszło. Ale on miał taki posiew, że na drugi dzień były wyniki. Za to w moim posiewie, na którego wynik czekałam tydzień wyszedł enterococcus, nie wierzę, że i on tego nie załapał. Ja teraz jestem na antybiotykach. Mąż w sobotę jedzie do androloga z moimi wynikami, pewnie też mu coś zapoda. Mój ginekolog twierdzi, że to nie jest nic groźnego i można się przy tym starać i nie ma on wpływu na płodność...w internecie czytam co innego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2014, 07:37

    09.2015 - 1 ICSI :-)
    06.2016 -Mój Cud ❤

    2017 - 2 ICSI - powrót po rodzeństwo-nieudany
    2018 - 3 ICSI
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ