X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Problem z erekcją
Odpowiedz

Problem z erekcją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sawak Koleżanka
    Postów: 54 2

    Wysłany: 13 lutego 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dość nietypowy problem. Chodzi o to, że z żona staramy sie o dziecko. Ona bardzo naciska, zebysmy robili to wtedy kiedy jest plodna. ale ja mam jakąś blokadę, nie potrafię tak bo czuję duzą presję. oczywiscie, tez zalezy mi na dziecku i nie chce jej zawiesc, jak to rozmwiazac? wczesniej moglem w kazdej chwili, tu i teraz. a w tej sytuacji... sprzet ani drgnie.

  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 13 lutego 2023, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sawak wrote:
    mam dość nietypowy problem. Chodzi o to, że z żona staramy sie o dziecko. Ona bardzo naciska, zebysmy robili to wtedy kiedy jest plodna. ale ja mam jakąś blokadę, nie potrafię tak bo czuję duzą presję. oczywiscie, tez zalezy mi na dziecku i nie chce jej zawiesc, jak to rozmwiazac? wczesniej moglem w kazdej chwili, tu i teraz. a w tej sytuacji... sprzet ani drgnie.

    Wcale nie taki wyjątkowy problem. A celujecie dokładnie w dany dzień, czyli jak żona uzna że ma owulację? My tak od 8 do 20 dnia cyklu staramy się po prostu co drugi dzień. Zwłaszcza, że ja nigdy żadnych objawów nie mam, a testom nie wierzę. Wtedy chyba jest mniejsza presja. Tak mi się wydaje...A jak żona ma regularne cykle i owulację, to nie ma zmiłuj, żebyście przez kilkanaście dni nie utrafili. Przecież płodność nie trwa godzinę ..

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 14 lutego 2023, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie wspomóż się tabletkami. Niekonicznie muszą byc to tabeltki na receptę . NIkt nie każe Ci tutaj brać viagry czy generyku sildenafilu. Możesz jednak wypróbować sobie man power. Jedna tabletka u mnie przynajmniej sprawia,że penis stoi potem przez dobre kilka godzin. Sam brałem kiedys, teraz wspomagająco biorę cum on

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 15 lutego 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpłynął na Ciebie jakiś czynnik psychogenny,i jakoś mususz się odblokować ,może rzeczywiście pomogą Ci jakieś nawet suplementy ,które wplyną na twoją psyche.oststecznie spróboj wziąć polecany bez recepty Cum on

  • Jankowski Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 lutego 2023, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku spróbuj sposobów takich jak
    film erotyczny czy tez jakieś teksty erotyczne. Ważne aby się nakręcić na seks. Jesli to nie pomoze to polecam farmaceutyki. Najlepsze zestawienie na erekcję to:
    cum on codziennie plus man power przed stosunkiem. Nie zaszkodzi Ci to bo jest to ziołowe. Erekcja natomiast będzie murowana.

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 23 lutego 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety taka presja moze powodowac problemy z erekcja. Mozesz wspomagac sie suplementami diety dla mezczyzn na jakis czas :)

  • pysiaczekoldzia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 24 lutego 2023, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suplementami czyli co? niebieskie tabsy?

  • lalkadoli Koleżanka
    Postów: 41 11

    Wysłany: 25 lutego 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieeee jakos tak nie jestem przekonana do nich :d ale bierze cos podobnego, nazywa sie erectan :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ