Forum Męskie sprawy Problem z wytryskiem
Odpowiedz

Problem z wytryskiem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marzeodziecku Nowa

Wysłany: 24 listopada 2020, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Zacznę od tego, że staramy się o ciążę od ponad roku. Mąż ma kiepskie wyniki nasienia, morfologia 0%, u mnie też sporo czynników, które mogą utrudniać zajście w ciążę. Najbardziej martwi mnie jednak to, że często odbywamy stosunki bez wytrysku. Mąż dochodzi zwykle raz, max dwa razy na cykl. W innych przypadkach po 40min/1h kochania opada już z sił... M był raz u urologa konsultować wyniki badać, zalecił mu jedynie ruch 3x w tyg, brak jakichkolwiek wit i supli. Za 2 tyg powtarza badania, ale czujemy, że nie będzie poprawy. Po nowym roku planujemy zacząć leczenie w klinice niepłodności. Wydaje mi się, że naszym jedynym rozwiązaniem jest inseminacja, a być może in vitro.
    Czy któraś z Was też miała może taki problem podczas stosunku?

Starania od sierpień 2019

🙋‍♀️ 30 lat

❌ MTHFR 667C>T homozygota
    ❌ MTHFR 1286A>C homozygota
    ❌ ACE heterozygota

❌ Niedoczynność tarczycy
    ❌ IO
    ❌ Hiperprolaktynemia czynnościowa

💊 Euthyrox, Dostinex, Metformax XR 500, Omega 3, Kwas alfa-liponowy, ProbioticMe, LittleMe
    💉 Neoparin 0,4

🙋‍♂️34 lata

Morfologia - 0% ‼️🥺
  • Syla87 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2020, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzeodziecku wrote:
    Hej! Zacznę od tego, że staramy się o ciążę od ponad roku. Mąż ma kiepskie wyniki nasienia, morfologia 0%, u mnie też sporo czynników, które mogą utrudniać zajście w ciążę. Najbardziej martwi mnie jednak to, że często odbywamy stosunki bez wytrysku. Mąż dochodzi zwykle raz, max dwa razy na cykl. W innych przypadkach po 40min/1h kochania opada już z sił... M był raz u urologa konsultować wyniki badać, zalecił mu jedynie ruch 3x w tyg, brak jakichkolwiek wit i supli. Za 2 tyg powtarza badania, ale czujemy, że nie będzie poprawy. Po nowym roku planujemy zacząć leczenie w klinice niepłodności. Wydaje mi się, że naszym jedynym rozwiązaniem jest inseminacja, a być może in vitro.
    Czy któraś z Was też miała może taki problem podczas stosunku?

Hmmm wprawdzie nie mamy takie problemu ale jeśli urolog/androlog nie widza problemów natury fizycznej to może chodzi o psychikę? Od zawsze miał problem z wytryskiem czy tylko od momentu stararania się? Moze psycholog/psychiatra jest tu potrzebny?

U nas zauważyłam że od kiedy się staramy to co któryś stosunek mąż potrzebuje dłuższej chwili zeby skończyć ale finalnie kończy. Faceci to nie maszynki seksualne wiec im tez siedzi w głowie to po co to robią, i czują presję, dodatkowo wie że nasienie jest słabsze i myśle ze to tez ma wpływ na jego głowę.

Starania od 08.2019

👩🏼 Euthyrox 25 na przemiennie z 50. Guzki na tarczycy
    Tsh: 1,3
    Progesteron w 8dp: 10,5
    Prolaktyna: 17

Suple: pregnastart, wit. D 2000, magnez, maca, olej lniany, siemie lniane, czarnuszka
    Od 04.01.21 - akupunktura
    Luty 1 cykl z Miovelia NAC 🙏

👨🏻 20.11.2020 morfologia 1% reszta parametrów ok

Suple: Fertilman, Q10, wit. C, wit. D, tran, maca, dużooo soku pomidorowego

Akupunktura

Plan na marzec:
    - powtórzyć badania nasienia
    - 01.03.2021 - badanie drożności USG

👰🏼‍♀️🤵🏽‍♂️=?
  • marzeodziecku Nowa

Wysłany: 24 listopada 2020, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla87 wrote:
    Hmmm wprawdzie nie mamy takie problemu ale jeśli urolog/androlog nie widza problemów natury fizycznej to może chodzi o psychikę? Od zawsze miał problem z wytryskiem czy tylko od momentu stararania się? Moze psycholog/psychiatra jest tu potrzebny?

U nas zauważyłam że od kiedy się staramy to co któryś stosunek mąż potrzebuje dłuższej chwili zeby skończyć ale finalnie kończy. Faceci to nie maszynki seksualne wiec im tez siedzi w głowie to po co to robią, i czują presję, dodatkowo wie że nasienie jest słabsze i myśle ze to tez ma wpływ na jego głowę.

Urologowi o tym nie wspominał, na drugą wizytę idziemy razem więc chciałabym go jakoś dyskretnie o to podpytać. Przed staraniami też tak było, ale myślę, że wlaśnie o tą presję i wyniki badań chodzi :(

Starania od sierpień 2019

🙋‍♀️ 30 lat

❌ MTHFR 667C>T homozygota
    ❌ MTHFR 1286A>C homozygota
    ❌ ACE heterozygota

❌ Niedoczynność tarczycy
    ❌ IO
    ❌ Hiperprolaktynemia czynnościowa

💊 Euthyrox, Dostinex, Metformax XR 500, Omega 3, Kwas alfa-liponowy, ProbioticMe, LittleMe
    💉 Neoparin 0,4

🙋‍♂️34 lata

Morfologia - 0% ‼️🥺
  • Syla87 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2020, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzeodziecku wrote:
    Urologowi o tym nie wspominał, na drugą wizytę idziemy razem więc chciałabym go jakoś dyskretnie o to podpytać. Przed staraniami też tak było, ale myślę, że wlaśnie o tą presję i wyniki badań chodzi :(

No to koniecznie na kolejnej wizycie wspomnijcie o tym, trzeba wykluczyć aspekty fizyczne. I może spróbować wizyty u seksuologa. Mam koleżankę która tez nie mogła spłodzić dziecka bo były problemy z samymi stosunkami, z potencja, z wytryskiem i pomogła terapia, maja teraz synka (naturalnie).

Wiem tez że problemy z wytryskiem w trakcie stosunku mają mężczyźni którzy często się masturbują (wynika to z tego ze ich penis przyzwyczaja się do innego rodzaju stymulacji).

Starania od 08.2019

👩🏼 Euthyrox 25 na przemiennie z 50. Guzki na tarczycy
    Tsh: 1,3
    Progesteron w 8dp: 10,5
    Prolaktyna: 17

Suple: pregnastart, wit. D 2000, magnez, maca, olej lniany, siemie lniane, czarnuszka
    Od 04.01.21 - akupunktura
    Luty 1 cykl z Miovelia NAC 🙏

👨🏻 20.11.2020 morfologia 1% reszta parametrów ok

Suple: Fertilman, Q10, wit. C, wit. D, tran, maca, dużooo soku pomidorowego

Akupunktura

Plan na marzec:
    - powtórzyć badania nasienia
    - 01.03.2021 - badanie drożności USG

👰🏼‍♀️🤵🏽‍♂️=?
  • Camarilla Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2020, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możw byc wpływ masturbacji, ale jezeli wykluczasz to jest też kilka innych opcji.
    Jeżeli tak jest od zawsze to nie wierzę w aspekt psychologiczny i nie wierze, ze witaminy pomogą.
    Lekarz robił badania w kierunku wytrysku wstecznego?
    Partner pali marihuane? Pytam poważnie bo nadużywanie powoduje zahamowanie wytrysku.
    U nas jest wytrysk raz na cykl-dwa, trzy. Najdłuższa przerwa trwała 11 miesiecy tylko, ze moj partner odmawia leczenia a ja odpuściłam bo mam dość.

Starania od 08.2018
    On 39: brak wytrysku
    Ona 30: ok

Czekamy na cud.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego